Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor most miről is beszélünk?...

Akkor most miről is beszélünk? Milyen idegen katonák vannak és hol? Ki provokál kit?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mit keresnek egy NATO-n kívüli országban ?


A NATO több mint ezer katonája vesz részt az Ukrajnában esedékes hadgyakorlatban


Az amerikai fegyveres erők európai parancsnokságának képviselője, Gregory Hicks megjegyezte, hogy a hadgyakorlatban azeri, kanadai, grúz, német, moldáv, lengyel, litván, lett, román és brit katonai személyek vesznek részt.


Az Egyesült Államok azonkívül páncélos harckocsikat és csaknem 600 katonát vezényel Lettországba és a Baltikumba közös hadgyakorlatra októberben. Ezek a máris ott lévő könnyű deszantosokat váltják fel.


Emellett 4 NATO hadihajó érkezik a Fekete-tengerre még szeptember 7 előtt : ( [link] )



2014. szept. 4. 07:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Ukrajna kérte a segítséget és hívta be őket az oroszokkal ellentétben, akik lerohanták kelet-Ukrajnát, te értelem.


Amúgy sem értem, hogy mi bajotok van, eddig azon ment a gúnyolódás, hogy ha a NATO annyira kemény, akkor miért engedi ezt az egészet, most meg az a baj, hogy mennek...

2014. szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Volt korabban közös orosz NATO hadgyakorlat is.
2014. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék hogy pl tibetbe miért nem ment anno NATO alakulat? Jaaah hogy ez egy politikai sakkjátszma és nem az emberekről hanem a kikötőkről meg a pénzről szól? Az más.
2014. szept. 4. 07:43
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem NATO tagok ergó semmi keresnivalójuk egy háborús övezetben. Tibetet sem védték meg mikor Kína bekebelezte és megölte a szerzeteseket. Most amikor pénzről van szó egyből ott vannak. Nagyon furcsa hogy miután francia katonák is beszámolnak hogy az ukránok lövik a civileket meg gyakorlatilag az ukrán katonák inkább átmennek Oroszországba mert nem akarják a saját népüket lőni arról például neked első egy szavad nincs.
2014. szept. 4. 07:46
 5/30 A kérdező kommentje:
2014. szept. 4. 07:47
 6/30 A kérdező kommentje:
Jah még érdekesség. Anglia meg Franciaország kénytelenek voltak feladni a gyarmataikat. Viszont Francia Guyana még mindig francia gyarmat. Csak nem az aranybányák miatt? Jah és nem él jól Francia Guyana.
2014. szept. 4. 07:49
 7/30 anonim ***** válasza:
Az ukránok kezdték a háborút azzal, hogy a szemetek védekeztek.
2014. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz? Ölik az orosz civil lakosságot. Ez hol védekezés? Vagy ez is olyan mint a szíriai gyerekkórházak? Biztos a kis ötévesek olyanok mint az ördögűzős kislány.

Ráadásul népszavazás is volt amit természetesen nem fogadtak el. Pedig már rég béke lenne.

2014. szept. 4. 07:52
 9/30 A kérdező kommentje:

Stop STop STOP! 1951? Mikor alakult a NATO? [link]

Csak nem 1949?

2. Ukrajna vagyis a krím a szovjetúnió előtt oroszország része volt. Amit a felbomlása után elfelejtettek visszaadni. Nem véletlen népszavaztak úgy ahogy. Kábé mintha Erdélyt kérdeznénk meg.

3 Én viszont nem csodálkozom hogy ilyen korrupt kis sunyi roha*dékok vannak köztünk mint te 45% hiszen ezért van most ilyen helyzetben az ország.

2014. szept. 4. 08:05
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

"Stop STop STOP! 1951? Mikor alakult a NATO? [link]

Csak nem 1949?"


Tessék, itt van:


"A tibeti kérdés a hidegháború körülményei között óhatatlanul nemzetközi dimenziót is kapott. Az Amerikai Egyesült Államok, amely az 50-es évek elején a koreai háborúban éveken át küzdött a kínai „önkéntesek” ellen is, a tibeti ellenállás támogatásával is igyekezett minél több nehézséget okozni a kommunista Kínának. A CIA tevékeny részt vállalt a tibeti ellenállók kiképzésében felfegyverzésében, mozgatásában.


A CIA az ST Circus kódnevű művelet keretében 259 tibeti harcost képzett ki a Colorado állambeli Camp Hale nevű hegyi táborban a híres paramilitáris kiképző szakértő, Anthony Poshepny vezetésével. Mások Saipan szigetén kaptak amerikai felkészítést. Egy részüket ejtőernyővel, másokat szárazföldi úton juttattak vissza hazájukba, ahol bekapcsolódtak az ellenállás szervezésébe, illetve hírszerző feladatokat láttak el."


"2. Ukrajna vagyis a krím a szovjetúnió előtt oroszország része volt. Amit a felbomlása után elfelejtettek visszaadni. Nem véletlen népszavaztak úgy ahogy. Kábé mintha Erdélyt kérdeznénk meg."


Nagyon tévedsz. Amikor széthullott az Orosz Birodalom, akkor létrejött egy kis időre a független Ukrajna, ami sokkal nagyobb volt, mint most ( [link] de aztán a szovjetek bekebelezték 1920-ban. Akkor most csatoljuk Ukrajnához ezeket a területeket csak azért, mert régen az övék volt? Baromság lenne.


"3 Én viszont nem csodálkozom hogy ilyen korrupt kis sunyi roha*dékok vannak köztünk mint te 45% hiszen ezért van most ilyen helyzetben az ország."


Igen, gondolom én vagyok a korrupt és a sunyi, kis roha*dék, amikor te támogatsz egy agresszív, imperialista államot, ami éppen készül leigázni egy független országot. :DD


És persze az ország is miattam ilyen, mert illumináti-ufózsidó-reptílián összeesküvő vagyok és mindent megteszek, hogy Búvár Kundként megfúrjam a dicsőséges, nemzeti Orbánia csatahajó masszív testét és lekemtrélezzem a becsületes és erkölcsös MAGYAR NEMZETET. :DDD


Hát kösz, már rég szórakoztam ilyen jól...

2014. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!