Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy srác, régen megtudta, msn-en sokáig beszéltünk, most meg mintha kb idegen lennék, nem beszélünk. Nem tudom elfelejteni!

Figyelt kérdés

Pár éve ismerem őt a táborból, és akkor meg is tudta hogy tetszik nekem, elkértem az msn-ét is. Sokáig msn-eztünk, mint haverok, jó volt így, sokszor naponta beszéltünk, mikor ő írt rám, mikor én neki. Néha sms-eztünk is, de személyesen nem találkoztunk csak évente 1x a táborban.. De jó volt így az msn+sms, csakhogy idén január-februárban meghívtam őt az ikeába kajálni, mondván csak 100 ft a kaja, és nincs kivel mennem, mondta lehet róla szó, de mégse lett belőle semmi, kicsit össze is kaptunk msn-en, utána jó lett megint minden, msn-en tökjól elbeszélgettünk, és áprilisban mikor írtam neki msn-en, megírta hogy \\\'ne írjak olyan sokat, nincs ideje a haverjaira\\\', megharagudtam rá, elköszöntem tőle, egy hónapig nem írtunk egymásnak, aztán csináltam egy \\\'ál-msn-t\\\', felvettem őt, nem bírtam ki h ne beszéljek vele, és már a 3. msn-nél rájött h ki vagyok, tök aranyos volt akkor, ki is békültünk, de utána nem volt semmi se, táborban találkoztunk augusztusban, és egy szót se beszéltünk, ami eléggé bántott, de viszont állandóan nézett, és vigyorgott...

amúgy msn-en mikor kibékültünk, akkor elvileg tisztáztam vele h csak haverként tekintek rá.. de muszáj beszélnem vele, olyan jófej, olyan mintha a bátyám lenne, ilyen jóban még sose voltam sráccal, egy csomó közös tulajdonságunk van, és ráadásul olyan helyes is... nem tudom mit csináljak... felejtsem el? de az képtelenség... esetleg valami más megoldás nem lenne? :\\\'(

köszi a válaszokat!!


2009. aug. 28. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy van valakije, vagy úgy érzi rámenős voltál.. a pasik idióták, kiszámíthatatlanok, és még a női logikára mondják, hogy bonyolult! xD
2009. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de éppen az hogy nincs barátnője, kicsit gáz mert 19 éves, és egy adonisz :] de ha lenne barátnője, akkor miért ne lehetnénk haverok? nem számítana megcsalásnak az msn-ezés, sms-ezés..
2009. aug. 28. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:

egyszerű, B.UZI XDDDDDDDDDDDDDDDDD

azért nem látod csajjal, se pasival mert titokban csinálja. XD


[ezek után állapítsd meg a nememet és a koromat. XD]

2009. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is, mert a táborban csak a fiúhaverjaival volt.. de attól még lehetnénk haverok nem? :] am sztem fiú vagy, a korodat nem tom megállapítani ebből :D
2009. aug. 29. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagy, attól még hogy 19 éves és adonisz, nem kötelező hogy barátnője legyen, meg attól még hogy nem, látod nem azt jelenti hogy nem létezik, vagy lehet hogy nem tetszel neki és nem akar hülyíteni, vagy nem rég van túl egy komolyabb kapcsolaton és nem akar újat, vagy más tetszik neki, sok lehetőség van

a 2. kommentező fiú, kb. 15-18 éves lehetsz =P

2009. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem volt komoly kapcsolata, és barátnője sincs, ezt biztos forrásból tudom. tényleg nem kötelező hogy legyen bnője 19 évesen, de éppen az hogy nincs is csaj a társaságában, nincs csajokkal..

amúgy már elvileg tisztáztuk hogy csak haverként tekintek rá.. amúgy köszi az eddigi válaszokat, ment mindenkinek a plusz! :]

2009. aug. 29. 18:37
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Rám is rám van kattanva egy csaj, hasonlóan, mint te erre a bizonyos srácra és kb. pont így viselkedek vele, mint ő veled. Szerintem nem jössz be neki annyira, legalábbis nálam ez a helyzet. Az, hogy homár lenne nem túl valószínű.

22/F

2009. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor minek köszöntött fel a névnapomon sms-ben? minek írt rám rengetegszer msn-en hogy hogy vagyok? egyszerűen nem értem.. és nem értem miért zavarná őt, hogy jóban lennénk? már évek óta vagyunk elvileg nagyon jóban, csak idén romlott meg vmi.. nem érzem úgy hogy állandóan 'zaklattam' volna..
2009. szept. 1. 15:04
 9/9 A kérdező kommentje:
én csak azt akarom, hogy újra jóban legyünk, hogy beszéljünk megint msn-en.. ez túl nagy dolog lenne? eddig sose volt bunkó velem, miért pont most lett ilyen,mikor semmi se történt előtte? amúgy szerintem lehet hogy jó lenne, ha azzal a lánnyal aki 'rád van kattanva', haverok lennétek minimum, mert ez elég rosszul eshet neki, ha úgy viselkedsz vele mint ez a srác.. én már csak tudom..
2009. szept. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!