Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne ma a helyzet ha a...

Mi lenne ma a helyzet ha a hidegháborút a szovjetúnió nyeri?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hű, de értelmesek vagytok xD. Erről szól a kérdés?
2010. jan. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21:37-nek

Teged kene Madagaszkarra vinni ugy, hogy ne legyen ra penz es hajo

2010. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi lenne akkor? Folyna a "szocializmus építése" a világ összes országában. Pár államot beolvasztanának a Szovjetunióba, és szovjet tagköztársaságokká válnának. A Szovjetuniónak lenne a világ összes országában támaszpontja. Az orosz nyelv világnyelvvé válna. Államosítanák a világ cégeit. Sok államban zavargások törnének ki a a rendszer ellen- hiszen ebbe sok állam nem nyugodna bele, pl.: Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, USA, India....... Ezeket az államokat a Szovjetunió vagy katonailag teljesen megszállná-ami nem épp kifizetődő neki- vagy pedig tömegpusztító fegyvereket.
2010. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a "kurucz infos Mein Kampf" mivel nekem régi eléggé a könyv, még nagyapámtól van..Különben a halálos Zyklon B-t a wikipédiában olvastad ugye?:) Csak hogy azt mindenki tudja szerkeszteni..akár beírhatnám azt is, hogy ez egy vízibomba volt..akkor meg azt is elhinnéd?
2010. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
azt is olvastam hogy Hitler németország diktátora volt de akkor uragay diktátora?
2010. febr. 7. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!