Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kelet-Ukrajnában patakokban...

Kelet-Ukrajnában patakokban áll a vér az utcán. Civil lakosoknak a végtagjai leszakadva stb. youtube: ukraine crisis. A magyar média miért nem tájékoztat minket a szörnyű helyzetről?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Tájékoztatnak róla, de a magyarok nagy része nem igényli, hogy holtesteket lásson a tudósításokban és kövesse a frontvonal eseményeit.


A kereskedelmi tévékben pedig még a politika sem igazán népszerű, főleg nem a külpolitika.

2014. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Az embereket nem érdekli, a szaktársam azt se tudta hogy háború van ott.

Kérdező, a te álláspontod a másik véglet, én is néztem ilyen videókat hogy a katonának kilógtak a belei, szétlőtték a fejét, szénné égett, stb...

2014. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Viszont az iraki és szíriai helyzetről már jobban tájékoztatnak...
2014. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy rakás 18 éven aluli nézi a híradókat.
2014. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bőven elég az Iszlám Állam
2014. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Láttam én is brutális képeket. Félbeszakadt lányok, vezetékről lógó katona... áhh, én sem szívesen nézem az ilyen dolgokat, úgyhogy jobb így, hogy nem mutatják a tévében.
2014. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Választások elött? Megvagy huzatva?
2014. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanmár ... a mindenféle kínzásokat, akasztást, válogatott gyilkosságokat, késeléseket, vízbefolytott tetemeket tudják mutogatni a tv-ben, csak a cionista ukrán vezetés áldozatai nem férnek bele a képbe. Aha, de.
2014. szept. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert a többség nem kíváncsi rá, addig örülhetünk, amíg nálunk nem lesz ilyen a helyzet... van az embernek így is elég félnivalója, miért kéne mások kínját nézegetni? Én személy szerint nem szeretnék félbeszakadt lányokat meg kilógó beleket látni sem a tévében, sem a youtubeon, sem sehol, ne haragudj... láttam már csúnya dolgokat az életben, és sosem volt benne öröm... nyilván nem fogom szándékosan nézegetni... azért az emberek többsége tisztában van vele, milyen egy háború valójában, a ukrán helyzetről is sokan tudnak, de aki érdemben nem tud rajtuk segíteni, és közülünk nem igazán tud senki, annak felesleges a saját lelki világát ezzel rombolni, hogy mások leszakadt végtagjait nézegeti. Nagyon szomorú, hogy emberek gyilkolják egymást, az meg főleg, hogy senki nem tud közbelépni... de attól, hogy videókat nézegetsz, senkinek nem lesz jobb. Ha mutatnák a híradóban (amit amúgy sem nézek), attól sem lenne jobb nekik. Nekünk, békeszerető embereknek, akik próbáljuk élni a saját életünket, viszont sokkal rosszabb lenne. Ezért örülök, hogy nem mutogatnak ilyeneket, bár a médiának nyilván más oka is van rá, ami engem őszintén nem is érdekel. Meg a média sem úgy egyáltalán.
2014. szept. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mivel egy szomszédos országról van szó,fontos a tájékozottság.Főleg hogy országunknak állást is kellesz foglalni az ügyben.Igény ide vagy oda.A háborúban nincsenek jók! A magyar média viszont hajlamos a jó-rossz küzdelmeként bemutatni az ilyen konfliktusokat.
2014. szept. 19. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!