Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet unalmas, de mi lesz...

Lehet unalmas, de mi lesz akkor most Ukrajnával vagy velünk?

Figyelt kérdés

Olvastam én is híreket, meg került már ki sok kérdés, de semmit nem írnak arról, merre halad ez a dolog.

Nem félek, hogy jaj mi lesz velem, illetve nem akarok háborút, de mi van benne a pakliban?

Most egyáltalán mi történik ott?



2014. okt. 1. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Minket már felszippantott a NATO, nálunk már nincs csata, vesztettünk, az oroszok & az ukránok még talán nyerhetnek.
2014. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
19:26: ki ellen vesztettél, okostojás?
2014. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Veszteség alatt azt érted, hogy az oroszok nem tartották be az EU által előírt szankciókat?
2014. okt. 1. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Idióta! (már bocs) Egy szabályt lehet előírni. Szankciókat bevezetni lehet, és annak pont az a lényege, hogy nem az adott ország dönt arról, hogy azt betartja-e vagy sem.
2014. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4. Ugyan azt írtad mint én csak szakszerűbben.
2014. okt. 1. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Az oroszok nem tartották be az EU által előírt szankciókat? Most konkrétan ez mit takar? Amúgy mi lenne, semmi. Majd amikor az USA-nak kell valami, akkor kiegyezik Putyinnal, hogy ő elismeri a Krím elszakadását meg Donyecket stb. ő meg megteheti amit akar, mármint Obama, vagy az akkori amerikai elnök. Ennyi.
2014. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Várnak az alkalmas időre, és a Krímhez hasonlóan még az Orosz lakta földeket Oroszországhoz csatolják. De amúgy én azon az elven vagyok hogy minden föld oda tartozzon ahova akar, de szándékosan olyan határokat húztak meg Kelet-Európába hogy még véletlenül se legyen jó az senkinek, azért hogy itt egymást marjuk, ahelyett hogy végre átlátnánk azon ahogy a nyugat szórakozik rajtunk, és mi is a fejlődés útjára léphetnénk.
2014. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!