Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Osztrák csaladi pótlék? Gyes?...

Osztrák csaladi pótlék? Gyes? Mikre vagyunk jogosultak?

Figyelt kérdés
Sziasztok a párom kint dolgozik Ausztriában be Van jelentve! Születendő gyermekünk után mikre vagyunk jogosultak? Nekem van itthon munkahelyem úgy tudom hogy így a különbözetet kapjuk! Gyermek szuletesenel is van valami juttatás?

2014. okt. 18. 08:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem Vagyunk házasok
2014. okt. 18. 08:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a magyart lemondod, kapod az osztrákot, de csak akkor ha a gyerek Ausztriában él. Idegen országban élő gyermek után nem jár.
2014. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

De igen! Lényegtelen hol élsz a babával, ha itthon maradsz is jogosult vagy a kint dolgozó apa miatt a különbözetre!

Azt mondjuk én nem tudom, hogy le kell-e mondanod az itthoniakat, ennek nekem is utána kell még járnom, de hasonló cipőben járok... :/

Anyaságit viszont nem kapsz onnan, azt biztosan tudom, hogy ahhoz kinti, 1 éves munkaviszony legalább kell.

2014. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!