Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mégsem kellett volna megválasz...

Mégsem kellett volna megválasztani Junckert?

Figyelt kérdés

[link]


Én az elején tudtam, hogy nem stimmel vele valami,Luxemburg amúgy is egy pénzmosoda, adóparadicsom, erre még jön ez is.


Bár, kedves Viktorunk is ellenezte Junckert, valószínűleg nála egész más okok voltak.



2014. nov. 13. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit gyanús, hogy ez a botrány pont azután pattant ki, hogy az általa vezetett, új európai tanács nyíltan kiált a független Palesztina mellett.

A kozákinfo pedig lelkesen asszisztál.

2014. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viktorunk tudta, hogy minden politkus korrumpálható, és azt is tudhatta, hogy Juncker éppen mivel.

Lehet, hogy már előre tudta, hogy Junckerre kiadták a kilövési engedélyt, és "jólértesültként" elébe ment dolgoknak, és most joggal mondhatja, hogy NEMMEGMONTAM ?

2014. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!