Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit fog csinálni a sok magyar...

Mit fog csinálni a sok magyar (és a többi kelet-európai) munkavállaló, ha a UKIP nyer?

Figyelt kérdés

Tudjátok, akik mindig arról beszélnek, hogy London így, London úgy, meg hogy mennyire szuper jól élnek kint, és tökéletesek a közszolgáltatások, mindenki toleráns, szóval akik azzal próbálnak felvágni, hogy az Egyesült Királyságban végeznek munkát.

Szerintetek mit fognak szólni, ha Farage lesz a miniszterelnök, vagy egy Konzervatív-UKIP koalíció alakul, kilépnek az EU-ból, és hazaküldik őket? :D



2014. nov. 27. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Miért küldenék haza azt, aki becsületesen dolgozik. A magyarokat szeretik az angolok, mert jó munkaerő vagyunk és aki kimegy, az nem csak élősködik a hálón, hanem dolgozik.


Ha kilépnek az EU-ból tudod kiket fognak kipaterolni a francba. A sok muszlimot.

2014. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagy Britannia olyan státuszt kap majd, mint ami Svájcnak van.


Nem hiszem, hogy az UKIP még mindenből kilépne.

2014. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dolgoznak tovább, mivel a britej nem lépnek ki az EU-ból
2014. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég sok minden kell ahhoz, hogy Anglia kilépjen az EU-ból. Nem olyan egyszerű az.


Szerintem nem fog kilépni, ha mégis, nem fogják hazaküldeni a kint lévőket.

2014. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha kilépnek, 100%, hogy hazaküldik őket. A bevándorlás kontrollálása az elsődleges kérdés, amely meghatározza az Egyesült Királyság (amelynek Anglia - nem független országként - része) és az EU közti ellentétet. Csak akkor maradnak majd, ha sikerül újratárgyalniuk a szabad munkaerő-áramlást. Azt pedig eléggé világossá tette a bizottság, hogy nem fogják megtenni, mert az az egyik alapvető szabadság, amelyre az egész Unió épül.

A muszlimokat meg nem fogják hazaküldeni, mert az vallási alapú diszkrimináció lenne... A kelet-európaiakat azért lehet utálni, mert akkor senki nem foghatja rájuk, hogy rasszisták.

2014. nov. 27. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
A UKIP-nek nincs esélye nyerni. De nem is kell nyerniük ahhoz, hogy kilépjenek az EU-ból, jövőre lesz így is úgy is népszavazás az EU tagságukról. Ha ki is lépnek, azonnal nem fogják őket kidobni. Szerintem aki ott van, az állandó munkavállalásit fog kapni, a jövőre való tekintettel meg felülvizsgálják a bevándorlást, mint ahogyan a Svájc is teszi. A svájciak megszavaztak idén egy szigorítást egyébként, lehet hogy a britek egy hasonló rendszerre fognak akkor áttérni. De valami mérsékelt rendszer lesz bevezetve, a UKIP-nek nincs akkora támogatottsága, hogy egyedül határozzon a rendszerről. Szerintem ennél többet csak a jósok fognak neked tudni mondani, a skótok leszakadásával kapcsolatos szavazás előtt sem volt szinte semmi sem tutira letisztázva.
2014. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az újonnan érkezőknek szigorúbb feltételeket szabnak majd, de aki már ott él és dolgozik, azt nem fogják csak úgy kitenni. Ebben biztos vagyok.

Több millió emberről van szó.

2014. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jo kerdes, mar en is gondolkodtam rajta, leven h erintett vagyok.

Szerintem akik normalisan dolgoznak, beszelnek angolul, fizetik az adot, nem segelyekert jottek, azokat hagyni fogjak. Nem is hiszem, h a munkaszerzodesemmel tudnank valamit is csinalni.

Jol erzem, h karorveno vagy es arra vagysz, h hazapateroljanak egy csomo embert?

2014. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, kicsit én is ezt éreztem a kérdezőnél.
2014. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha ezt meglépnék, szerintem búcsút inthetnének az angol gazdaságnak. Nem hiszem, hogy a magyarokat hazazavarnák. Abból angol oldalról is hatalmas felháborodás lenne.
2014. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!