Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A család centrikus, nemzeti,...

A család centrikus, nemzeti, keresztény jobb oldali fidesztől eltávolodott az amerikai jobb oldali "elvtársak"?

Figyelt kérdés

Persze sokan általánosan USA ellenesek, kérdésem elsősorban nem nekik címzett.


Viszont sok jobb oldali hozzászólótól olvastam, hogy az egész USA támadás a ballibsik hibája, meg hogy Gyurcsány lefizette az amcsi baloldalt és hogy majd minden jobb lesz, ha a republikánusok kerülnek hatalomra, mivel ők gyakorlatiasabbak az amcsi ballibsiknél és nem ideológiák mentén politizálnak sötöbö.

Akkor most mi a helyzet?


[link]

[link]

[link]



Mondjuk a Gyurcsány vonal mentén, tényleg nem zárható ki, hogy ha már úgyis ott járt Amerikában akkor a másik zsebéből lefizette az amcsi jobb oldalt is.


Mellesleg a kérdésben család centrikusnak, nemzetinek, kereszténynek, jobb oldalinak hívtam a fideszt, csak szarkasztikus voltam.

Véletlenül se akarok megbántani bármilyen igazi nacionalista, keresztény, jobb oldali érzelmű, család centrikus embert, azzal hogy a fidesz politikai párttal egy mondatban emlegettem őket.



#FIDESZ #diplomáciai siker #külügyi futsal tehetségek érdeme
2014. dec. 2. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

GYURCSÁNY!!!!!!!!!!!!4444444!!!!!!!!


Ő irányítja az egész USA-t, sőt az egész nyugatot!


HBHBLBLBLBLBBBLBBLBLBLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2014. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
No de tényleg! Te minden fa-z beszopsz?
2014. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mihelyt megláttam a linkek között azt hogy 444.hu már láttam hogy ez a kérdés komolytalan :)
2014. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Mihelyt megláttam a linkek között azt hogy 444.hu már láttam hogy ez a kérdés komolytalan :)"


Gondolom a két heti válaszos link között rögtön ki is szúrtad, mint sólyom a zsákmányt.

:)))

2014. dec. 2. 22:59
 5/8 A kérdező kommentje:

Na de azért, segítek. Mert új cikk is született.


[link]


Itt bizony, sólyom legyen a talpán aki a 444 betűk kombinációját meg látja.

2014. dec. 2. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Már a republikánusok is a Gyúrcsányi kottájából játszanak!
2014. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"444 betűk kombinációját"

karakterek kombinációját*


(Elárulok egy tippet. A heti válaszos cikkben is megemlítik ezt a förtelmes számot, szóval aki sólyomszemével megtalálja, az kérvényezhet cukrot egy kormány képviselőtől.)

2014. dec. 2. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, már várom a sok fideszbirkát, akik néhány hete még itt bizonygatták, hogy csak a demokrata párt utálja őket. Ellenben a tiszteletreméltó republikánusok...
2014. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!