Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes lehet valamelyik...

Érdemes lehet valamelyik ibériai országban letelepedni?

Figyelt kérdés

Tudom nem állnak fényese, de Magyarország sem.

Bizonytalan a jövő is. Akárcsak itt.

De a változás szele talán előbb eléri őket, mint minket.


Ha valaki beszéli a nyelvet érdemes lehet célba venni valamelyik országot?

Igazság szerint oda jobb húz a szívem, mint Németországba,Angliába vagy északra.


Ha fenn tudnék tartani IDŐVEL egy saját házat valahol vidéken,futná a hétköznapok kiadásaira és talán egy picit félre tudnék tenni az már jó lenne. Nem kell nekem drága autó, meg ruha. Nem vagyok pénzszórós.

Vagy ezt ott egyre nehezebb elérni? Ez már inkább nyugati színvonal amit kérdéses, hogy egy magyar elérhet-e egyáltalán.



2014. dec. 29. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attol is fugg, mivel foglalkozol.


Koltozesnel amugy szerintem huszadrandu szempont a nyelv, hiszen azt 1 ev alatt nagyon konnyen meg lehet tanulni olyan szintre, hogy ne nezzenek furcsan rad miatta.

2014. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy jó szakmád és beszéled a nyelvet (igen, kell a nyelv mert a hivatalokba, ügyintézéshez senki se megy veled tolmácsolni, ráadásul a munkát is magadnak kell felhajtani) akkor érdemes. Persze nem mindegy, hogy országon belül hogy melyik régióba mennél.

Egy normális munkával egy átlagos színvonalat már el tudsz érni. Én Spanyolország déli részén lakom, itt sok magyar van, változó hogy hogyan boldogulnak. De itt egy medencés, pálmafás, gyönyörű lakóparkban lakni nem a luxus kategória.

2014. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 goaus ***** válasza:
Azt én is tapasztaltam, spanyolban angolul még az angol cég boltjában sem tudott ez eladó...:)
2015. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Andorra?
2022. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!