Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A párizsi támadás videóját...

A párizsi támadás videóját elnézve arra gondoltam, hogy a videó készítése után biztosan megpróbáltam volna betörni a szélvédőjüket téglával, cseréppel stb. Ez segítette volna a hatóság munkáját? Vagy ezzel további problémát okoztam volna?

Figyelt kérdés
Gondolom nem jöttek volna utánam a tetőre idő hiányában.

2015. jan. 9. 07:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudhatod hogy mit csinaltak volna. Gepkarabelyok voltak naluk, azzal siman fel tudtak volna a tetore is, ha kint allsz a peremen, leszednek. Eleg jol lottek, tehat ez benne volt a pakliban. De 2 perc alatt rohogve utanad mennek a tetore is.

De lehetett volna pl. tettestarsuk valamelyik hazteton, aki fedezi oket, ha nekiallsz pattogni akkor meg o szed le.


Ilyen esemenyeknel a hoskodes csak a korai halalodat jelenti, tehat a legjobb taktika a menekules, esetleg bezarkozas. Ill. azonnal hivni a rendorseget es elmondani mit latsz, pontosan hol vagy, hany tamado van, milyen fegyvereik vannak, mit csinalnak.

2015. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 szántóvető ***** válasza:
64%
jó ötlet,legközelebb ha hasonló helyzetbe kerülsz cselekedj hasonlóképp.
2015. jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. Csupán feltettem egy kérdést, nem kaptam semmiféle oktatást, szerettem volna szakemberek véleményét megtudni, te pedig gúnyolódsz velem. Persze abban a helyzetben valószínűleg lefagytam volna.
2015. jan. 9. 07:42
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Én is pont ezen gondolkodtam hogy ha valamelyik tetőn lévőnél lett volna lőfegyver, az segíthetett volna. DE. Ilyen helyzetben amikor pár méterre Kalasnyikovval lövöldöznek, az átlagembernek remeg a keze lába, a pulzusa az egekbe szökik és halálfélelme van. Ahhoz hogy valaki laikusként a hőst kezdje el játszani, valami extramotiváció kellene, például másik ember életének a mentése.
2015. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha én szétdobom a kocsit, akkor gyalog indulnak szerezni egyet és lővik aki mozog. Lehet több bajt csinál ezzel az ember.
2015. jan. 9. 08:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

12?

Betörik a szélvédő, ő szarrá lő ezért, majd szépen kirúgják a szélvédőt, ami kb egy 5 másodperces művelet lett volna és mehetnek tovább.

2015. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

" laikusként a hőst kezdje el játszani, valami extramotiváció kellene"


Es rovid uton meghalna. Nezd meg a rendoros videot, a szerencsetlen rendornek fegyvere is volt, nyilvan loni is tudott vele, megis leszedtek.


Egy katonai kikepzessel rendelkezo, gyakorlott harcossal aki ilyen fegyverzettel rendelkezik, egyszeruen nem tudod felvenni a harcot, plane ha ketten vannak.

2015. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen helyzetben az a leghelyesebb ha nem avatkozol bele semmilyen módon mert hamar áldozattá válsz. Ha segíteni akarsz azt úgy teheted meg hogy minél több információt rögzítesz a támadókról, helyszín ruházat magasság hajszín kb a testsúly hányan voltak, a fegyver típusa az autójuk színe típusa márkája rendszáma, a menekülés iránya. És ezeket az adatokat minél hamarabb közlöd a rendőrséggel.
2015. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

45 éves vagyok.

Miből gondoljátok, hogy jól lőnnek? Amatőrök. Két gépfegyverrel az utcán én és a feleségem is leszedne egy embert. Az irodában sem kell nagy ügyesség gépfegyverrel lövöldözni. A tetőn lefekszem, senki nem szed le. Persze értem én, hogy hülyeség a kérdésem, de ezek amatőrök.

2015. jan. 9. 09:33
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg a kepeket, az egyiken latszik egy rendorauto szelvedoje, amire sorozatban lottek. A szoraskep azt mutatja hogy sorozatlovesben is eleg jol celra tartott, egy atlagember kezeben egy ilyen sorozatloves utolso golyoi mar a hazteton kopognanak.


Higgadtak voltak, kepzetten mozogtak es lottek, eleg nagy hatekonysaggal, es valoszinuleg nem eloszor lottek emberre.


Tuti hogy nem amatorok voltak.

2015. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!