Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a párizsi...

Mi a véleményetek a párizsi lövöldözésekről?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, ahol le van alssitva és rá van közelitve arra amikor a rendőrt fejbe lövik egy AK-val kb fél méterről, és semmi vér nincsen, a rendőr egyszerűen elforditja a fejét a másik irányba. elég sok kivégzés videót láttam már, ahol ilyen közelről lőnek, és jellemző a heves vérzés. szerintetek szinjáték? (ha googléba beirjátok hogy "fake paris shooting" ti is megtaláljátok a videótÖ

2015. jan. 8. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindig van vérzés. A videó lehet hiteles. Játékból nem készítenének ilyeneket. Elég borzalmas volt az egész támadás.
2015. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem játékra gondoltam, hanem ez lehet ürügy bármiféle háború vagy polgárháború kitörése amely bizonyos társaságoknak/cégeknek érdek lehet. nézzed meg a videót lassitva.
2015. jan. 8. 16:01
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Napoleon most foraghat a sírjában, hogy mi lett az országából...
2015. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
kivérzés akkor van ha még ver a szív..
2015. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem a cs-ből kell kiindulni vérpistike
2015. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj ezekkel, hogy az utóbbi években sorozatos nyilvánosságra került amerikai hazugságok és népbutítás után, már egy csimpánz is csak vonakodva hinné el az egészet.
2015. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
lelövik a rendőrt, elfekszik a földön, nem hal meg, ezt abból is látjuk, hogy mikor megindul felé a 2 "terrorista" felemeli a fejét és oda néz. majd "fejbe lövik" és elforditja a fejét a másik irányba. na most a kamera ami felveszi a jelentet konkrétan abban a szögben van, hogy látnunk kéne a vért, de sehol semmi.
2015. jan. 8. 16:13
 8/27 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek: olvassad el figyelmesen a kérdés alatti szöveget. több száz kivégzést láttam már videón, és kisebb kaliber esetén is volt vér.
2015. jan. 8. 16:14
 9/27 A kérdező kommentje:
2015. jan. 8. 16:21
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy fejlövés után nem biztos a halál!

És ekkor még a szív pumpálja a vért!

Ennyi!

Ha ilyen videókat néztél, gondolom láttad, hogy még egyszer minden tetemet fejbelőnek..

Hát jobb mint élve eltemetve.

2015. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!