Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A párizsi támadás videóját...

A párizsi támadás videóját elnézve arra gondoltam, hogy a videó készítése után biztosan megpróbáltam volna betörni a szélvédőjüket téglával, cseréppel stb. Ez segítette volna a hatóság munkáját? Vagy ezzel további problémát okoztam volna?

Figyelt kérdés
Gondolom nem jöttek volna utánam a tetőre idő hiányában.

2015. jan. 9. 07:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem azért de valaki belinkelné ezt a videót? én megmondom a tutit.
2015. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Egy szakértő mondta, hogy a mozgásuk pl nem volt profi az utcán. Lőni nyilván megtanították őket, de hogy menekülés helyett benzinkutat rabolnak (nem gondolnak előre az üzemanyag és élelemellátásra), az érdekes. Egyébként megvannak már?
2015. jan. 9. 11:45
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem profi a mozgásuk, de attól még könnyen lehet (ahogy te is elismerted), hogy jól lőnek, és simán leszednek, miközben töröd be a szélvédőt.

Hibákat pedig nyilván követnek el. Több ezer rendőr üldözte őket szó szerint vagy nyomozva utánuk. Éjszaka bent voltak az erdőben, mégis ki kellett onnan jönniük, hiszen a rendőrök valószínűleg a sarkukban voltak. Kiugrasztották a nyulat a bokorból tulajdonképpen. Most pedig már be is vannak kerítve.

Nincsenek tökéletes emberek, még ha profik a terroristák, akkor is követnek el hibákat, a rendőrök pedig ebből tudnak építkezni.

2015. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Betöröd a szélvédőt, ők meg kiszállnak és -ha nem láttak meg- vaktában megsorozzák az épületeket és talán miattad hal meg valami bámészkodó az ablaknál.
2015. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14. Ez igaz, írtam is. De a kérdésemre, miszerint segíthetett volna az akcióm a rendőröknek az elkapásukban, egyértelműen nem a válasz?
2015. jan. 9. 14:42
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy elterveztek ezt az egeszet ilyen melysegben. lehet arra a szamitottak hogy a tamadas utan hamar elkapjak oket. Hogy ilyen messzire eljutottak az csak az oriasi szerencsejuknek koszonheto.


Ok csak be akartak jutni es olyan sok embert megolni amennyi csak lehetseges, ez volt a cel. Hogy utana mi tortenik az nekik mellekes. Sot nagy valoszinuseggel martirhalalt akarnak halni.

2015. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy élve elkapják azokat...
2015. jan. 9. 15:12
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

meghaltak...


varhato volt.

2015. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
73%

annak aki kerdezte hogy valaki eltudna-e kuldeni a videot, itt van:

[link]

2015. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szántóvető ***** válasza:
19%
a rendőrt muszáj volt megölni hisz fel volt fegyverezve.ha életben hagyják fennállt a lehetőség hogy lőni fog.ilyenkor a támadó nem mérlegelhet,bármilyen kegyetlenül is hangzik.
2015. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!