Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A muszlimok nagy többsége...

A muszlimok nagy többsége tényleg egyetért a párizsi merénylettel?

Figyelt kérdés

Vannak, akik hősként tisztelik az elkövetőket.


De az átlag muszlimoknak mi a véleményük erről? Pl Franciaországban, vagy az arab országokban.



2015. jan. 9. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Elítélik ezt meg is mondta a magyar meg szeribtem francia muszlim követ. Vagyis a magyar muszlim fő kepviselő. Mindenki elítéli és nem is nekik lesz hasznuk belőle.
2015. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

A Franciaországban élő, beintegrálódni akarók teljesen elítélik.

Az iráni elnök elítélte teljesen,sőt,több magas beosztású Iráni vezető is.

Azt mondták,hogy a vallásuk kifigurázása sem lehet mentség ilyen borzalmas tettre.

2015. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A török kormány is elítélte.
2015. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 adar válasza:
100%
Minden normális ember elítéli, akár muszlim, akár nem.
2015. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

És azok a muszlimok, akik Európában vannak?


Vagy az arabok?


Akkor kik istenítik ezeket a "lényeket"? (nem akarom az állatokat sértegetni)

2015. jan. 9. 20:24
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert én úgy tudom, hogy például a Franciaországban élő muszlimok közül rengetegen egyet értenek az iszlám állam tevékenységével....ami ugyanilyen durva és kegyetlen.
2015. jan. 9. 20:25
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Muszlim vagyok és messzemenően elítélem! SOSEM lesznek hősök!!!! Az átlag muszlim is szörnyülködik, mint az egész világ. MINDENKI. Csak az elborult agyúak nem...
2015. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen fel vannak háborodva, hogy kifigurázták a vallásukat, a terroristák támadását viszont messzemenőkig elítélik. Méltatlan a számukra, hogy honfitársaik ilyenre vetemednek.
2015. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mert azt olvastam, több terrortámadás is előfordulhat.

Meg az eset pl Egyiptomban is sok újság címlapján szerepelt.


Akkor ők sem állnak emellett?

2015. jan. 9. 20:41
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Em sajnalom a RENDES muzulmanokat, mert ok is szivnak a terroristak miatt.

Masfelol viszont Europanak szembe kene neznie vegre az USZITASSAL. En voltam Franciaorszagban tobb mecsetben, es nem egyszer elofordult, hogy az imam arrol beszelt, hogy a muszlimoknak nem szabad megbekelniok a zsidok es a keresztenyek uralmaval. Hogy ez a megalkuvas Allah elarulasat jelenti.

Es vannak muszlimok Europaban, akik nem akarjak ekhagyni a gettokat, hanem - foleg masodik, harmadik generacio FIATALJAI - a varos tobbi reszet akarjak gettova valtoztatni.

2015. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!