Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi igaz abból, hogy egy...

Mennyi igaz abból, hogy egy titkosszolgálat rendezte a párizsi merényletet?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok ilyeneket, noha én nem hiszek ebben.

De sokan szeptember 11.-ével hasonlítják össze.

Valaki szerint onnan látszik, hogy titkosszolgálat végezte, hogy:


[link]


Van, aki szerint ez csak ürügy volt arra, hogy bevonulhassanak valahova.



Mit gondoltok? Én csak azért vagyok szkeptikus az igazi terrorcselekménnyel kapcsolatban, mert a felvonuláson nem történt semmi, pedig a legjelentősebb államfők ott voltak az első sorban. Kennedy-t is védték, mégis megölték.



2015. jan. 14. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha kb. 10 év múlva lesz belőle egy újabb Blackwater per, akkor majd megtudjuk... :P
2015. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Így könnyebb elfogadtatni az emberekkel, hogy megint eurómilliókat húznak le a vécén, háború címszóval.
2015. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Az Iszlám Állam titkosszolgálata szervezte.
2015. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk Putyinnak is jol jott. Szelsojobb E.U ellenes partok nepszerubbek,konfliktus az araboknal= olaj dragulas.
2015. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Igazából olyan érzésem van, hogy megint az a helyzet, mint a Maláj gép lelövésénél Ukrajnában. Mindenkinek kedvezett, kivéve annak akire ráfogták.


Ott is kedvezett a NATO-nak és az ukránoknak, de az oroszokra fogták. Most kedvez az oroszoknak, a Franciáknak, a NATO-nak, a zsidóknak, egyedül az ISIS-nek nem, mégis ráfogják. Hihetetlen. Azok a hülyék meg fel is vállalják.

2015. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. A Kobrák vezette ISIS és a GI JOE-k csatája folytatódik... :))))))))))))))))
2015. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Úgy szeretem mikor azt mondják a zsidóknak kedvezett ez. Igen mi zsidók most Izraelben úgy örülünk itt tapsikolunk h 4 testvérünket kivégeztek, akik semmiről se tehetnek. Gratulálok az ilyennek.
2015. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyi sem igaz.
2015. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig voltak és lesznek emberek, akiknek szükségük lesz valamilyen összeesküvés elméletre, mert unalmas enélkül a világ(uk).

Ezeket a merényleteket felesleges összevetni az állami vezetők ellen elkövetettekkel, mert a céljuk sem ugyanaz.Sosem fogom megérteni, miért nem képes az emberiség öldöklés nélkül élni egymás mellett, békében...utálom már ezt a rohadt világot!

2015. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Relaxed ***** válasza:

"Igazából olyan érzésem van, hogy megint az a helyzet, mint a Maláj gép lelövésénél Ukrajnában. Mindenkinek kedvezett, kivéve annak akire ráfogták.


"Ott is kedvezett a NATO-nak és az ukránoknak, de az oroszokra fogták. Most kedvez az oroszoknak, a Franciáknak, a NATO-nak, a zsidóknak, egyedül az ISIS-nek nem, mégis ráfogják. Hihetetlen. Azok a hülyék meg fel is vállaljak "



Akkor helyben vagyunk! :) Ez az ekes bizonyiteka annak , hogy a Terroristaeknal es Fanatikuseknal, ill. Szelsosegeseknel a jozan gondolkodas, itelokepesseg, kovetkezetesseg, felelosseg totalis hianycikk.


Egyebkent nem hinnem, hogy osszeeskuvesteoriakat kell gyartani moge.Megfigyeltem , hogy peldaul a muszlim kozossegekben a tagok 95 % a osszeeskuvest lat e moge, mig a tobbieknel valahogy elenyeszo az ilyen velemenyen levok szama. Viszont baromi gyorsan terjednek a nagy igazsagmegmondok... Nos, egyik sem veletlen. ;) Szoval nem!, barmennyire is faj nehany nyugatgyalazonak, muszlimnak stb. itt bizony Iszlam fanatikusok altalt penzelt verengzest "lathattunk". Pont. Kezdjetek el feldolgozni nekem is sikerult, pedig muszlim barataim vannak. az egyik tegnap rakta je suis Mohamed" mottojat elozmeny volt az en je suis Hebdom. Ezert nem fogunk osszeveszni en kiallok az en kulturam mellett o pedig az o vallasa mellett. Ezt is hivhatjuk egyfajta tolerancianak. :)

2015. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!