Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen egy demokratizált uszoda?

Ilyen egy demokratizált uszoda?

Figyelt kérdés

[link]


Várom már a törvényjavaslatot Brüsszelben, amikor ez lesz a "konform".



2015. jan. 28. 21:42
 1/10 tetro ***** válasza:
88%

demokratizál: "a demokratikus alapelvek meghonosítása; vmilyen állam, társadalom, egyesület stb. demokratikus alapokon történő újjászervezése"


demokratizált uszoda :DDD

ez az ésszel a valóvilágban helyed.

2015. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

demokratizált???


az odajárók szavazhatnak pl milyen színű legyen a folyékonyszappan a mosdóban,ki legyen az úszómestr,meg ilyenek?

2015. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy én ezt nem értem. Nyomatják a svédek ezt a nemsemleges dolgot már ezer éve, de most őszintén, hány olyan él Svédországban aki tényleg nemileg semlegesnek vallja magát olyan szinten, hogy zavarná az, ha másokkal öltözne? Kettő?
2015. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetro ***** válasza:
72%
egyébként kérdező, most fogod lefosni a bokád... múltkor voltam Kecskeméten az új uszodában. egyetlen egy hatalmas öltöző van, ott vannak a szekrények. férfiak-nők-xxyok mind ott járkálnak törölközőben meg fürdőruhában. kész fertő az egész én mondom. aztán van egy csomó kis kabin, ahová bemehetsz egyedül, ha nem akarsz padnál átöltözni. jó, biztos be lehet menni ketten is, nagyok a kabinok. én egyedül voltam. de ahogy hallottam Kecskemét amúgy is mindig ilyen demokratizált fertő város volt :D
2015. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem az a lényege,hogy 'semleges' nemű vagy,hanem,hogy egyenlőség van,és fizikailag nem szexuális indíttatásból nézel egy idegen nőre vagy férfira.csak egy másik embert jelent neked,egy darab húst,és tudod,h ő is így gondolja.

az északi emberek amúgy sem szégyenlősek:D

2015. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
A gendereknek f***uk van, vagy p***ájuk? Mert erről nem ír a cikk! Ha valaki látta, ossza meg.
2015. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Vicces úgy háborogni dolgokon hogy tisztában sincs valaki a szavak jelentésével.


Amúgy ahogy itt is írták, eddig is voltak fülkék ahova egyedül bemész és átöltözöl, a többi meg valószínűleg kellemes belemagyarázás.

2015. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" múltkor voltam Kecskeméten az új uszodában. egyetlen egy hatalmas öltöző van, ott vannak a szekrények. férfiak-nők-xxyok mind ott járkálnak törölközőben meg fürdőruhában. kész fertő az egész én mondom. aztán van egy csomó kis kabin, ahová bemehetsz egyedül"


és hol nem ez van? Mert az aquaworldben is ez van, és fűzfőn is ez volt a kőkomcsi időszakban. Aztán ha átöltöztél, mehetsz a női vagy férfi zuhanyzóba, de öltöző nincs nemek szerint.

Az a fajta öltöző ahol az egyneműek tömegével öltöznek, már rég nincs sehol. Nemtudom a svédeknél mi ebben az újdonság...

2015. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában sok helyen már csak egyetlen öltöző van és emberek fülkékben öltözhetnek át.
2015. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez nem semleges hanem diszkrét
2015. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!