Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy a zsidók az egész...

Igaz hogy a zsidók az egész világot meg akarják hótani és megölni mindenkit aki nem zsidó? És ezt az elméletet ki találta ki?

Figyelt kérdés
És milyen bizonyítékok szolgálnak eme háttérhatalom ezen törekvéseire irányulóan?
2015. febr. 3. 14:28
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*hódítani
2015. febr. 3. 14:28
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

nem ennek semmi értelme nem lenne.


Aki hódít az azért teszi mert adóztatni akar és nem kiirtani

2015. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

Vannak emberek/nemzetek, akik a saját sikertelenségüket nem a saját hibáikkal indokolják, hanem egy láthatatlan hatalom aknamunkájával. Sokkal könnyebb elviselni a rossz dolgokat, ha mást okolok érte.

Zsidók pedig mindenhol vannak, így mindent rájuk lehet kenni.

2015. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%

kicsi kínai válasza:


笑 笑 (ejtsd sziˇam) kac kac

2015. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenfajta emberből van mindenhol a világon akkor miért pont a zsidók a "háttérhatalom"?
2015. febr. 3. 14:39
 6/30 A kérdező kommentje:
Akkor a megölnit kicserélném a kérdésben "adóztatni" szóra csak hogy megfelelő legyen.
2015. febr. 3. 14:40
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

# 4

Komolyan mondtam, mindenhol vannak zsidók:

[link]

2015. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki azt hiszi hogy a zsidók, de ez csak elterelés... Igazából az illuminátus rend, a szabadkőművesek, a Vatikán, meg a gyíkemberek akarnak mindent meghódítani! De most hogy túl sokat tudsz kedves kérdező, meg kell halnod!
2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

A legtöbb zsidó nem szeret dolgozni! Csak parancsolgatni!!

Az ilyeneket agyba-főbe verném!!! Élősködő retkek!!!!

2015. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A parancsolgatás is munka..én is azért tanulok sokat hogy nekem is "csak" parancsolgatni kelljen..szóval ez nem érv.
2015. febr. 3. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!