Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók nem félnek, hogy...

A zsidók nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nemzsidó embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, de nekem így logikus.

Senki nem szereti, ha az orra alá dörgölik, hogy bűnös egy olyan dologban, amihez semmi köze...



2013. dec. 22. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
35%
Ezt csak megélhetésből teszik. Csak addig jó zsidók amíg kapják a jóvátételt Németországtól.
2013. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
50%
Az antiszemiták nem félnek, hogy addig zsidóznak, míg végül a normális embereknél betelik a pohár és kiröhögik őket?
2013. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
42%
A holokauszt egyáltalán nem mizéria.
2013. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
65%

2-es te akkora egy szégyen vagy. Szerinted a kérdező antiszemita vagy rasszista? Ennyi az IQ-d kb.


Inkább unjuk már. Főleg, hogy minket egyszerű embereket is bűnösnek titulálnak. Mi a franc közöm van nekem ahhoz, hogy Hitler öldöstette őket? Sajnálom meg minden, de ne engem büntessenek már, mert ez a rasszizmus, csak fordított szemszögből.


Ugyanez a melegeknél. Régen is voltak, mégse utálták őket annyira mint most. Mi változott akkor? Elkezdték őket reklámozni, mert sajnáltatni, meg ERŐLTETNI.

Ilyenkor a nem melegben meg a nem zsidóban kisebbségi érzet keletkezik, emiatt ellenszenves érzés keríti hatalmába.


A RASSZIZMUST ÉS AZ ANTISZEMITIZMUST AZ "ÁLDOZATOK" GENERÁLJÁK!



Egy átlag ember

2013. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
50%

A helyzet az, hogy a zsidók semmit nem tanultak a Holokausztból.

Nem nagyon veszik észre magukat, ugyanazt csinálják, mint előtte.


Helyette magukba is kellene nézni néha és kicsit elgondolkodni.

Akkor talán sokkal kevesebben utálnák őket.

2013. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, engem senki nem hibáztat a holokausztért...

Viszont fontos időnként megemlíteni, nehogy újra előfordulhasson.

2013. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

Éppen erről van szó 4-es, amiről te beszélsz.


Nekem egyik nagyapám '32-ben, a másik pedig csak '45-ben született. Nagyon jól látható, hogy az egyik éppen hogy csak a tízes évei elején járt, a másik pedig csak a világháború végén bújt elő dédnagyanyámból.


Szóval már ők sem voltak bűnösök, egyedül a 4 dédnagyapám volt felnőtt a holokauszt idején. A 4-ből 3-an földet műveltek, a negyedik zöldségkereskedő volt. A földművesek közül egyet elvittek harcolni a Donhoz. Semmi közük nem volt a holokauszthoz nekik sem, nem is tudtak az egészről, annyira tájékozatlan kisemberek voltak.


Akkor most nekem miért kell bűnhődnöm? Mire fel? Még az őseim sem bűnösök, már ha egyáltalán etikus lenne a felmenőimért felelősségre vonni engem. :(

2013. dec. 22. 23:46
 8/91 anonim ***** válasza:
70%

"Viszont fontos időnként megemlíteni, nehogy újra előfordulhasson."


De nem így, ahogy most csinálják.

2013. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:

"Érdekes, engem senki nem hibáztat a holokausztért..."


Akkor miért a te adódból fizetnek érte kártérítést, megemlékezéseket, emlékközpontot és emlékévet?

2013. dec. 22. 23:54
 10/91 anonim ***** válasza:
67%

"Akkor most nekem miért kell bűnhődnöm? Mire fel?"


Te bűnhődsz? Ki büntet? Hogyan? Mesélj már! Engem nem büntet senki, pedig mindkét nagyapám harcolt a 2. világháborúban, magyar katonaként, a németek oldalán. Egyikük az ukrán fronton. Mégsem éreztem magam egyetlen pillanatig sem bűnösnek és nem is hibáztatott senki. Kíváncsi lennék, hogy titeket, akik itt sírtok, ki büntet...?

2013. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!