Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nácik! Ha a cigányok hódítják...

Nácik! Ha a cigányok hódítják megfele Magyarországot, a négerek Nyugat-Európát, a zsidók pedig az egész világot az nem pont azt jelenti a fajelméletetek szerint, hogy ők a felsőbbrendű fajok, akiknek evolucionáris előnyük van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert akkor én átköltözöm egy másik világra, ahol majd nincsenek, hehe :D
2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

A felsőbbrendű faj a vallásuk szerint már kihalt, mert összekeveredtek az általuk uralt alsóbbrendű népekkel, és elvesztették isteni képességeiket.

A náci hit szerint ezt a tökéletes népet akarták újra kitenyészteni az egyre újabb és újabb generációk keresztezésével, de nem sikerült.

A mai neonácik már nem követik ezt a vallást, de az eredeti gárda hitt benne.

2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert egy nép szétszaporodja magát eszetlenül, attól még sehol sincs feljebb. Épp ez a lényeg, hogy ezek mind a fejlett világ nyakán élősködnek, nem pedig önerőből vannak fent. Tudnál nekem egy olyan cigány-lakta területet mutatni a világból, ami elért valamit? Nézz meg ezzel szemben egy kis magyar falut, aminek lakosai habár szegények voltak, mégis rendben tartottak mindent.

Négerekről meg Afrika jó képet mutat. Legnagyobb találmányuk a sárból és szrból épített viskó. Kaptak a fejlett világtól kalasnyikovot, most azzal lövik egymást hülyére az önjelölt tábornokok, rezsimek.


Amúgy nem vagyok náci, de erre az eszement konklúzióra válaszolnom kellett.

2012. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan nem vagyok náci, de azért válaszolnék.


"Ha a cigányok hódítják megfele Magyarországot..."

A cigányok nem hódítják "megfele" Magyarországot, a legtúlzóbb becslések szerint is a lakosság 20-25%-át teszik ki (most ez csak egy hasraütés-szerű adat, de kb. ilyen az arány). De, ha teszem azt, egyre nagyobb lenne az arányuk, akkor ezzel párhuzamosan a velük szembeni ellenérzések is a tetőfokára hágnának és egy polgárháború törne ki; a fegyver meg nálunk van. Továbbá az egyre növekvő arányuk mellé csökkenő segélyek társulnának, így a szaporodásuk is alábbhagyna - amit a segélyek tesznek lehetővé. Szóval nem olyan egyszerű ez. Másrészt azt is hozzátenném, hogy Mo-n a cigányság nagy része nem rendelkezik piacképes szakmával, így nem foglalkoztatják (ebbe beletartozik a velük szembeni [jogos] előítélet is) és kész is az ördögi kör.


"...a négerek Nyugat-Európát..."

Ők sem hódítják meg Nyugat-Európát, mellesleg a helyzetük hasonlatos a cigányokéval (tanulatlanság, képzetlenség).


Véleményem szerint a helyzetre talán egy amerikai szociális rendszer lenne a megoldás [Magyarországon és Nyugat-Európában is], mert a segélyekkel csak a gettósodásukat és a be nem illeszkedésüket támogatjuk.


"...a zsidók pedig az egész világot..."

Én nem látom, hogy a zsidók az egész világot elfoglalnák. Ezt akár ki is fejthetnéd...


Szóval az a végkövetkeztetésem, hogy nem, nem az evolúciós előnyükről van szó. Én egyébként nem nevezném evolúciós előnynek, hogy a többségi társadalom nyakán élősködnek...

2012. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

15:52,


Azért megnézném, hogy melyikőtök maradna tovább életben egy helycsere esetén - te a szavannán/sivatagban/esőerdőben modern felszerelések nélkül, vagy a busman a nagyvárosban?


Valószínűleg ő vidám ellene, amikor te a harmadik napon régen hulla lennél. Attól még, hogy nem technikailag fejlődtek, nem kéne degenerált idiótáknak nézni őket. Mellesleg a mi diktátoraink miből voltak jobbak?...

2012. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Kimaradtak a kiskínaiak, meg az arabok...
2012. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
A természetes szelekció néhány év alatt rendbe tenné a dolgokat, ha nem a selejtet védenék, és tenyésztenék folyamatosan a normális emberek pénzén.
2012. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes felvetés :P Egy oroszlánnak van 3-4 kölyke, egy sáskának meg kb. 100 petéje, ezek fel is zabálnak mindent az útjukban, akkor ez alapján mondhatjuk, hogy a sáskáknak evolúciós előnyük van az oroszlánokkal szemben...?
2012. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
En nem banom azt sem ha eloglaljak a Foldet. Oszinten szolva ehhez az elethez alig van kedvem, nemhogy meg gyerekeket szulni. Csinalja akinek van inspiracioja es penze meg turelme. :D bocsi en csak a szemelyes erzeseimet irtam, meg ha ez nem is volt kerdes. Szaporodas szempontjabol pedig igenis felsobb rendu fajok, mert erre oszpontositanak, a sokasodarsa a bolygon. Az emberi let onzo, s kifoszto mivoltat hordozzak. Most maga az emberi let milyensege fogalmazodott meg hirtelen bennem...
2012. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. És épp azért mert egyik sem életképes faj.
2012. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!