Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A dániai kábeltolvajokat...

A dániai kábeltolvajokat MIÉRT magyarnak állítják be?

Figyelt kérdés

Miért nem közli a média, hogy cigány etnikum?!


Amikor a brüsszeli emberjogi bíróságnál kalapolnak akkor bezzeg cigányok meg romák mi?



2015. febr. 6. 21:57
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

vagy nálad a kereső csak a kuruc oldalát hozza ki, avgy az van beállítva nálad kezdőlapnak?


Használj másik keresőt!


Kurucfan!

2015. febr. 6. 22:46
 32/34 anonim ***** válasza:

Mert kettős mércét alkalmaznak.

Nem tudom mi a különbség, ha azt mondom, hogy te kocsog magyar(állampolgárság alapján) vagy h te kocsog magyar(származás alapján).

Illetce nem veszlek fel dolozni, mert magyar vagy(áp), vagy nem veszlek fel dolgozni, mert magyar vagy(sz).

Semmi, ebből is látszik, h hülyék mint a segg.

2015. febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 tetro ***** válasza:

22.45

"Mellesleg akiről semmi infót nem találni, max a kuruc koholmányait, annak nyilván van rejtegetni valója.."

előttem mondjuk épp te írtál róla...

2015. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

# 33/33 tegnap 11:04



Najó, de én csak feltételeztem.


Úgy gondolom, ha valakiről nincs semmi infó a múltját illetően, annak nincs mire büszkének lennie a származásával kapcsolatban.

Szerintem ez logikus.

2015. febr. 8. 04:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!