Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek megeri-e igy most...

Szerintetek megeri-e igy most kikoltozni Karpataljara ( Ukrajna)?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy vmi borzaszto olcso kint most az elet. Van 2 lakasom pesten egyik kiadva, masikban en. Arra gondoltam felmondanek ( nem szeretem a melom) kiadnam a masik lakasom is (a kettobol ossza olyan 200 koruli jon be minusz ado) tesom felugyelne oket. En meg kikoltoznek 1 evre pihenni valamelyik magyar lakta telepulesre. Olyan 50 bol ellenek kinn 100 at meg sporolnek itthon. Kint meg mely interjukat vegeznek a magyarokkal.

#Budapest #Ukrajna #Kárpátalja #intrju #pihenes.
2015. márc. 12. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd azt.
2015. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felkopna az állad, mert egyre nagyobb az áruhiány.

Meg kell oldanod, hogy mondjuk hetente átmész a határon élelmiszert venni. Esetleg kerekedhetnél is élelmiszerrel.

Hrivnyát ne váltsál, mert nem ér semmit. Az interjú jó ötlet, viszont nem lehet tudni, nem lesznek-e kényszersorozások, vagy zavargások azon a részen is.

2015. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jöhetsz bátran, itt minden van, egyáltalán nincs élelmiszer-hiány. Fejedelem módjára elélhetsz egy bérelt kis lakásban, ha otthonról kapod a pénzt. Ha lesznek is behívások nem kell félned, téged senki nem fog bántani. Csak egyet ne felejts el, fél éven belül csak 3 hónapig tartózkodhatsz itt legálisan, így meg nem tudom, van-e értelme.
2015. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as koszi az infot. Tudnal az alabbiakrol irni akar ider, akar nekem privatba! Tehat. Havi 50-60 ezer forintom lenne. Milyen penznem a legjobb! Usa dollar, euro, forint? Kb mennyiert tudok varosban, beregszasz, munkacs vagy hasonlokban egy szobat berelni, vagy egy garzont. Kb mennyi be van 1 heti elet koltseg, ugyhogy uszodaba, konyvtarba moziba, mindenkeppen eljarnek, es heti 3szor etteremben vacsoraznek (nem flancos helyen, hanem olyanban, ahova a helyi tanarok, hivatalnokok, kispolgarok is betudnak ulni a csaladjukkal)
2015. márc. 12. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekről sajnos nem tudok mit mondani, fogalmam sincs például, hogy adnak-e magyar filmeket vagy hogy a könyvtárak elég modernek-e magyar könyveket illetően. Az éttermes vacsi az oké, de sajnos árat erről sem tudok mondani. Uszodában sem voltam életemben soha itt, de nagyon jó szaunák vannak, amit már vállalkozások csinálnak, nem állami, azt be merem vállalni. Amúgy mindegy milyen valutával jössz, a piacon grivenyt bármelyikért kaphatsz.
2015. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Havi 50-60 ezer forintom lenne.

Azért arra számíts, hogy már nem olyan olcsó itt minden, mint volt. Már szinte magyar árak vannak, mostmár a rezsiköltésgben is. A lisztet pl átjárok a Pennybe venni, mert Magyarországon olcsóbb, mint itt.

Milyen penznem a legjobb! Usa dollar, euro, forint? Mindegy, ha sok van akkor USD.

Kb mennyiert tudok varosban, beregszasz, munkacs vagy hasonlokban egy szobat berelni, vagy egy garzont. Kb mennyi be van 1 heti elet koltseg, ugyhogy uszodaba, konyvtarba moziba, mindenkeppen eljarnek, es heti 3szor etteremben vacsoraznek (nem flancos helyen, hanem olyanban, ahova a helyi tanarok, hivatalnokok, kispolgarok is betudnak ulni a csaladjukkal)

Én mondjuk pizzát szoktam rendelni, a nagy pizza ára 500ft.

Egyébként ha biztosra akarsz menni, gyere el egy hétre, amikor szabid van és számold össze mennyit költesz. Max kirándultál egy jót, ha nem jön be.

2015. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!