Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU szerintetek is csak a...

Az EU szerintetek is csak a liberális meg baloldali embereknek jó?

Figyelt kérdés

A híres, sokak számára hírhedt Jörg Haider a 90-es évek elején teljes mellszélességgel támogatta Ausztria EU csatlakozását.De, utána belőle lett a legnagyobb euroszkeptikus.Ő véleményem szerint igazi jobboldali volt, most tekintsük őt a mércének.



A mostani EU inkább csak a liberális meg baloldali embereknek jó, azért, mert az ő ideológiájuk a fő irányvonal, az ő szekerüket tolja.Tehát, multikulturalizmus, egyes helyeken genderizmus, nagyon laza nemzeteket, kultúrákat figyelmen kívül hagyó bevándorlás és menekültpolitika.

Transzvesztita az EU parlamentben:

[link]



Ha az EU ennek az ellentéte lenne, akkor a baloldali, liberális emberek lennének legnagyobb euroszkeptikusok.



Marine Le Pen is azt mondja,hogy az EU halott és kilépne belőle: [link]


Az olyan igazi jobboldali politikusok, mint Marine Le Pen vagy amilyen Jörg Haider volt mind euroszkeptikusok.

Azért, mert látják az EU-ben levő rákfenét és azért akarnak kilépni, mert az EU-t menthetetlennek, megváltozhatatlannak találják.



2015. márc. 25. 10:43
1 2 3
 11/24 hollófernyiges ***** válasza:

"igazi jobboldali politikusok, mint Marine Le Pen vagy amilyen Jörg Haider"

Ott van a probléma, kérdező, hogy a te szélsőjobboldali helyedről minden baloldalnak látszik. A fenti politikusok például szintén szélsőjobboldalnak számítanak az összes európai országban. És hogy tovább bonyolítsuk, a liberális gazdaságpolitika Nyugat-Európában és Amerikában a jobboldali pártokra jellemző (Thatcher pld), a Fidesz és Jobbik államosításmániája pedig kimondottan baloldali.

2015. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

#11

Thatcher a neoliberalizmus fő képviselője, nem jobboldali.

2015. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%

Én homoszexuális vagyok és lehet, hogy hamarosan lengyel-magyar kettős vagy inkább hármas (Európai Uniós állampolgárság miatt) leszek, így én pozitívan állok az unióhoz,mivel nem állítanak meg a határon, nem vegzálnak a határőr bácsik, nem vámolnak meg és szabadon látogathatom a lengyel rokonaimat, sőt ha kedvem szottyan Barcelonába elmehetek egy homoszexuális buliba, homoszexuálisként :).


Én zöld párti vagyok, de szimpatizálnék egy erősebb unióval, ahol közös pénzügy, közös külügy és közös hadsereg létezne, akkor lenne igazán erős az EU.

2015. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13

EU az Monarchia alapjain?

2015. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát az ideológiákat inkább hagyjuk.

Hollandiában jelenleg pl egy liberális-jobboldali kormány van hatalmon.

Az Egyesült Királyságban is jobboldali-liberálisok kormányoznak. Sok helyen látni ilyesmit. Le Pen-t pedig ne nevezzük konzervatívnak. A szélsőjobboldal nyugaton nem ugyanaz,mint itt nálunk. Ott a szélsőjobboldal a bevándorlás ellenzésére,az euszkepticizmusra épül. Semmi gondjuk nincs a melegekkel.Ami pedig azt illeti,nyugaton már akkora támogatottsága van a homoszexuálisoknak,hogy ha valamelyik kormány megpróbálná cseszegetni őket,akkor vasvillával kergetnék őket el. És ez így helyes. Ott már nem téma az ilyesmi.

2015. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Kedves 15.


Mint írtam, Nagy Britannia vezetését,miniszterelnökét David Cameront, sem Hollandia kormánypártját nem tekintem jobboldalinak.

Az, aki támogatja a multikulturalizmust, bevándorlást az nem jobboldali, hanem liberális.Márpedig a holland, brit, német kormány is támogatja, annak ellenére, hogy mindegyik jobboldalinak hazudja magát.

2015. márc. 25. 15:35
 17/24 anonim ***** válasza:

# 16


Nem hiszem,hogy tisztában vagy vele,mit jelent jobboldalinak lenni. Javaslom keress rá a neten.

Nem az a jobboldaliság,ha valaki nem támogatja a bevándorlást.

2015. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 hollófernyiges ***** válasza:

"Thatcher a neoliberalizmus fő képviselője, nem jobboldali."


Lol, ezt próbáld meg beadni egy angolnak :)

2015. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én jobbszélen vagyok annak is a legszélén, de egy jó dolognak tartom az EU-t. Az EU nélkül végünk lenne, Kína, Oroszország az USA kilóra megvenne mindenkit szépen egyesével. Ezeknek az országoknak az a jó minél megosztottabbak vagyunk. Gondolj bele már ma a legnagyobb gazdasági hatalom az EU, de mi vagyunk a jövő katonai hatalma is 400 millió lakossal...

Amúgy a szélsőjobbon is kétféle irányzat van: a neonácik nem EU ellenesek, ők szeretnék ezt csak másmilyen egyfajta tekintélyelvű birodalmi alapon. Ezzel szemben vannak a nacionalista pártok akik hallani se akarnak semmilyen együttműködésről.

2015. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ez szerintem félreértés! az EU nem egy rossz dolog.Csak ki kell használni az előnyeit és képviselni kell benne az érdekeinket.


Ha ezt nem tesszük meg és sggnyaló politikát folytatunk akkor nem lesz jó az EU

2015. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!