Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a liberális szülők...

Nyugaton a liberális szülők miért nevelik ellentétes neműnek a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor én ennyi idős voltam, én is szerettem barbizni meg a játék konyhában játszani.

Mégsem lettem nő, meg búza sem.

Elég gyakori ez, amikor kicsi az ember.


De, hogy célzottan ellentétes neművé nevelni egy gyereket, na az már nagyon beteges.



Ennél a cikknél teljesen érthető, hogy a liberális emberek miért is harcolnak állandóan az állam, állami szerepvállalás ellen,azért, hogy ki tudják élni a perverz, beteges hajlamaikat és ebben senki ne zavarja őket.


Egy erős állam esetén azon nyomban el lett volna véve tőlük a gyerekük és akkora büntetést kaptak volna a "szülők", hogy ráment volna a gatyájuk.



2015. ápr. 30. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

Akinek megszakadt a kapcsolata a természettel, azzal akármilyen baromságot meg lehet etetni.


[link]


Fontos tudni azt is, hogy a magukat liberálisnak valló emberek nagyobb része valóban liberális (értékrelativitást hirdet), és csak kisebb része neoliberális (értéktagadó). Tehát a liberálisok nagy része sem fogadja el normálisnak a gender-módszert, a tömegmédia nyomatja csak, hogy fokozatosan normalizálódjon.


Itt a nagy kép, hogy mi folyik:


[link]


Mellesleg az állami beavatkozás nem függ össze közvetlenül ezzel. A megoldás nem az erős állami beavatkozás, hanem egy egészséges társadalom, amelyik öklendezve becsukja a weboldalt, ha gender-módszert népszerűsítő cikket olvas. Az egyén öntudatát, felelősségét, önállóságát kell növelni, a nagyobb állami kontroll csak még önállótlanabb, életképtelenebb, államfüggőbb, kiszolgáltatottabb embert eredményez. Pl. Amerikában nem csak a liberálisok követelnek kisebb államot, hanem az ún libertariánusok is (Magyarországon ez a fogalom gyakorlatilag ismeretlen), akik kifejezetten konzervatív értékrendet vallanak.

2015. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Komplikato ***** válasza:

Állandóan ezt hajtogatják:"Az állam ne szóljon bele az egyén életébe"

Miért is ne szóljon bele?


Azért mer SEMMI köze hozzá? Ennyi. Ezért van amerikaiaknak az a mániája, hogy mindenkinek joga van fegyvert tartani. Nem a közbiztonság vagy a tolvajok miatt ám, hanem azért hogy megvédhessék magukat az ÁLLAM-tól ha az bele akar szólni az életükbe, vagy el akar venni tőlük valamit.

2015. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7%
#12: A gond ezzel a megközelítéssel csak az hogy USA-ban, Új-Zélandon túl sok perverz fegyverfétisiszta alapított előszeretettel szektát ilyen világtól fallal elzárt farmon, ahol aztán szexuálisan kihasználták a gyerekeket, mert azt gondolták hogy ehhez joguk van. Aztán a waco-i Koresh-féle mészárlás óta már egy kicsit kevésbé engedékenyek, nem az állam hanem az amerikaiak.
2015. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

NE általánosítsuk a liberálisokat! Az államnak csak addig szólhat bele a dolgaimba, ameddig a kötelessége tart!

Példák:

NE mondja meg nekem, hogy melyik iskolába irathatom be a gyerekemet!

Ne mondja meg, hogy mit mondhatok, és mit nem!

2015. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!