Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell az ilyeneket...

Miért kell az ilyeneket megsegíteni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy valami afrikai családot, aki valami tutajon vagy nem tudom min a többi afrikaival kimentettek.

És most az apuka munkát keres. Oké, bár az őslakosoknak sincs munka.


Erre látom, hogy 2 gyerekük van, és az anya megint terhes! Miért kell ilyen felelőtlen embereket megsegíteni, aki nem elég, hogy szinte nincstelen, még szül a nyomorba 2-3 gyereket, hogy ne csak a szülők éhezzenek? De most komolyan...apuka is mondta, hogy semmi munkájuk nem volt már kb 1 éve....és még erre vállaltak 2 gyereket.


Komolyan az ilyeneket abszolút nem érdekli, hogy a gyerek is éhezni fog, nélkülöz, és nincstelen lesz?

Nem provokálni szeretnék, de nem értem! Én az ilyeneknek nem segíteni, mert egyék meg amit főztek!



2015. máj. 8. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Oda érkezik nap mint nap több ezer afrikai bevándorló minden egyes gazdag államba. "


Ezt hol almodtad?

2015. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már ott el van rontva az egész, hogy befogadják ezeket a gazdasági menekülteket Olaszországba, meg a többi nyugat-európai országba. Vajon ha európai keresztény őslakosok menekülnének Észak-Afrikába meg a Közel-Kelet partjaira, akkor az ottani emberek segítenének nekünk?
2015. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Semmifele gazdasagi menekultet nem fogadnak be az EUba.
2015. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Pont azért nincs pénzük, mert felelőtlenek. De azért mégsem kell hagyni, hogy a tengerbe vesszenek, vissza kell irányítani őket oda, ahonnan jöttek.
2015. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!