Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyek azok az országok ahol...

Melyek azok az országok ahol meg van a nyugati életszínvonal, de nincs olyan őrült nagy liberalizmus?

Figyelt kérdés

Itt az őrült nagy liberalizmus alatt azt értem,hogy állandóan a deviáns viselkedésűeket vagy a bevándorlókat ajnározzák. Pl: Hallottam,hogy most Bécsben az eurovízió miatt a gyalogos átkelést jelző lámpáknál néhol melegpár van a sima járókelő emberke helyett. Szerintem ez már nagyon undorító dolog(de mondjuk az is az volt,hogy a szakállas nő megnyerte az Eurovíziós dalversenyt,mert senki se gondolja azt,hogy azért nyerte meg mert olyan jó volt a produkciója.)

Na jó nem mondom,hogy dobjuk máglyára a melegeket vagy nyomjuk el a kisebbségeket,de semmiképp se helyezzük őket a többségi társadalom elé.

Gondolom azért azt is leszűrtétek az írásomból,hogy nem vagyok diktatúra párti,tehát nehogy ezzel jöjjön most valaki.


Szóval melyek azok az országok amelyek viszonylag jó életszínvonallal bírnak és nem olyan hiperliberálisok és nincsenek elárasztva afrikai mag arab bevándorlókkal ?



2015. máj. 18. 18:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

ma 19:33


Akkor te még nem láttad a japán pop kultúrát :D

2015. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
32%
Már írtam előttem néhányat, de a gyors böngészésem közben nem említették Svájcot. Ott jól élnek, de nem tűnik őrülten liberálisnak. Ott leginkább demokrácia van, sok dologra írnak ki szavazást, ott az emberek már megszokták. Tehát társadalmi szempontból nem liberális, a gazdaságpolitikáját nem ismerem, abban azért nem ilyen egyszerű a népszavazás.
2015. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, *Már írták előttem néhányan."
2015. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

19-es ez lehetséges, de a végén csak az számít ami a bizonyítványban van :)


20-as, nagyon jól írod, szerintem.

2015. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Rubicon87 ***** válasza:
83%
A válaszadók közül ki van tisztában egyáltalán a liberalizmus jelentésével? Valami nagyon okos azt írta hogy Svájc nem liberális...
2015. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
A UK nagyon is konzervatív.
2015. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

" A UK nagyon is konzervatív."


Nálad lehet. Nálam a múltkor két férfi kézenfogva jött velem szemben Londonban. A kutyát nem érdekelte. :D

2015. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Rubicon87 ***** válasza:
54%

"ma 09:59"


ding-ding-ding. Tévedés. A UK is liberális.

2015. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
UK-ban, EU szkeptikus, konzervatív liberalista párt Toryk vannak hatalmon.
2015. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Rubicon87 ***** válasza:
És akkor mi van ha ők.vannak hatalmon?
2015. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!