Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az lehet hogy Boggie dalát az...

Az lehet hogy Boggie dalát az Euróvízión azért húzzák ennyire le mert világpolitikai kérdéseket feszeget? Ráadásul olyan háborús kérdéseket, ami piszkálja Amerika, és európai csatlósainak az orrát?

Figyelt kérdés
Inkább politika mint zene, azért is tettem fel itt!
2015. máj. 19. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez már rég nem zenei vetélkedő, hanem egy polkorrekt toleranciabajnokság.
2015. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem is egyre inkább belekeverik a politikát a műsorba, pedig az alapgondolata jó. De nem biztos, hogy most pont ezért nem sikeres a magyar dal.


Ha elvonatkoztatunk a politikától, észrevesszük, hogy egy-két kivételtől eltekintve vidám, legalábbis nem szomorú dalok voltak győztesek.

2015. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a győzés a lényeg... Például a tavalyi magyar dal jó értékelést kapott, pedig igencsak szomorú téma volt. Annak is volt mondanivalója, csak nem volt köze a világ politikai helyzetéhez.

(Bár tény Bogi dala unalmas de ez a dalok 90%-ára igaz... példáula tavalyi győztes dalra is...)

2015. máj. 19. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a verseny úgy lenne jó,ha mindenki a saját nyelvén az adott népre jellemzőstilúsban énekelne.Így szinte csak egyenzenék vannak.Unalmas az egész.
2015. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
uristen belehallgattam es hat ez nagyon sz.r. en magyar vagyok de meg en is leszavaznam ennek ellenere. ugy latszik bogika csak sutidoba tud enekelni ahol szamitogeppel keverik a hangjat
2015. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ebbe hallgattam bele, nagyon gyenge: https://www.youtube.com/watch?v=WETXc5Z7Cng
2015. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
meg mert szar
2015. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Pedig tudtommal még az Izraelre utaló részeket is kivették a műsorából. Nem értem, hogy mi a problémájuk.


Egyébként meg körülbelül a fellépők 90%-a szar. Az előző szakállas győztes is csak a fene nagy "toleranciának" köszönhette a sikerét. Az idézőjel az oroszok alatti füttykoncertnek szólt.

2015. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet szép és komoly üzenete egy dalnak, de ha rossz, akkor kiröhögik,

Legjobb magyar példa: Speaktől a Stop the war

2015. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Meg szakálla sincs.
2015. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!