Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az lehet hogy Boggie dalát az...

Az lehet hogy Boggie dalát az Euróvízión azért húzzák ennyire le mert világpolitikai kérdéseket feszeget? Ráadásul olyan háborús kérdéseket, ami piszkálja Amerika, és európai csatlósainak az orrát?

Figyelt kérdés
Inkább politika mint zene, azért is tettem fel itt!
2015. máj. 19. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
8-nak igaza van. Undorító volt, amit tavaly műveltek az oroszokkal. Mintha az a két lány tehetne arról, hogy a vezetők mit csinálnak...
2015. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8-asnak


"tolerancia"


Idén fekák fognak győzni........

2015. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Az a szerencsétlen dal olyan sok szempontból nem való ebbe a versenybe, hogy fogalmam sincs, hogy juthatott tovább... (mondjuk ByAlex kis híján 1. lett a 2013as döntőben, szóval nem kéne annyira meglepődnöm)

De igen, a politikai téma lehet a legzavaróbb a dalban. Ezen kívül iszonyatosan unalmas - még a lassú számokhoz képest is, nem is beszélve arról, hogy a szöveg is hatásvadász. Igen, tudjuk, hogy háború van, és igen, ez rossz dolog , de egy ilyen üzenetű dallal kivonulni az Eurovízióra kb ugyanannyit ér, mint az orosz tiniket kifújolni: a problémát nem oldja meg, viszont sikerül valamennyire aláásnia a hangulatot..

(ok ez elég érzéketlenül hangzott)

2015. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem azért, hanem az egész verseny a politikáról és a "melegek elfogadása a legfelsőbb fokon erőszakkal, az oroszokat meg kifügyülni, hiába volt a legjobb tegnap"!

Tucc-tucc zenék szoktak sikeresek lenni...

2015. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy az előadó meleg, vagy van valami nem hetero magában az előadásban, az még nem politikai propaganda, viszont egy egész dalt elénekelni konkrét nagyvilági eseményekről, már az...
2015. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért szavazták le, mert egyszerűen nem jó, ahogy előadja a Bogi. Úristem szörnyű az eleje! Nem tudja a mély hangot kiénekelni. Érthetetlen ott a szöveg. Lemarad. Nekem onnan hallgatható, hogy belép a vokál. Sőt onnan nagyon tetszik. (na a nagyon kicsit túlzás, bocs)

Szerintem ez a dal egyébként szuperjó lenne, ha olyan adná elő, akinek jó hangja van igazából. Van itt az országban olyan, aki tud énekelni és nem hiszem hogy pont a Boggie a legalkalmasabb ember rá. Régen voltak a Nyári lányok (valamelyik x faktorban v hol) na nekik jó hangjuk volt, csak éppen mindenre vágták a pofát, grimaszoltak, semmi sem volt jó, sütött róluk az arc, a "kivagyokmárén" - ugyanezt látom a Boggien. Ez a stílus, vagy a sminkese nem jó, hoyg grimaszt fest az arcára. Nem tudom elmondani, egyszerűen ha ránézek, taszít a megjelenése és az egész lénye. Leszavazásra ingerel. És akkor még azt nyilatkozza hogy őt nem érdekli semmi. Értem hogy pukkad. De mégis ő van kinn, akkor meg legyen már ne annyira karót nyelt fababa.

A dal elejét olyan tehetségkutató Első meghallgatás szintjére teszem, a dal második felét kb középdöntőre. Nem a szöveggel van itt a gond.

2015. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!