Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Háborús (dokumentum) filmet...

Háborús (dokumentum) filmet keresek, amit régen láttam, de nem tudom mi a címe?

Figyelt kérdés

A film cselekménye Afganisztánban vagy azon a Közel-keleti területen játszódik.Ha jól emlékszem az összes katona egy Hummerban szolgál. Egyik katona videó felvételt készít az ottani életükről, hogy mit csinálnak szabad idejükbe és éles helyzetben. Mikor unatkoznak össze engednek egy pókot és egy skorpiót és azt nézik,hogyan gyilkolják le egymást. Másik jelenet,hogy halatokat kell őrizniük és egy kutya elkezte rágni az egyik halott lábát,de ezt nem vehetek fel mert kitöröltették velük.Van egy olyan részlet is hogy annyira fosnak este az ország úton hogy nem mernek megálni és néha ha átakar futni köztük egy ember azt elütik. Végén haza érnek Amerikába és ottani életük Egyik hummer vezető volt és a csaja elkezdett ordítani a kocsiba mert meglátott egy pókot erre a fickó elkezdet ordibálni vele.

4-5 éve láthattam késő este egy Ismeret terjesztő csatornán.



2014. dec. 20. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
TALÁN a "Gyilkos megszállás."
2014. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!