Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svéd nép miért áll ilyen...

A svéd nép miért áll ilyen pozitívan a menekültek befogadásához?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találom most azt a cikket, de egy felmérés szerint az Unión belül egyedül Svédországban vannak többségében pozitív véleménnyel a menekültek befogadásáról. Mi ennek az oka? Svédország így is a legnagyobb befogadó ország (már ami az arányokat tekinti), évente kb. 100 ezer menekültet fogadnak be.

2015. máj. 24. 17:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

„a törökök MA-ban voltak”


Inkább a MÚLT-ban.

2015. máj. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Jó, ez a felmérés is olyan, hogy ha pozitív eredményeket akarok a bevándorlásról, akkor főleg svédországi muszlimokat kérdezek meg, mindjárt kijön egy olyan eredmény, mint amit várok.
2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Ja hát persze. Há nehogymá ez a felmérés jó legyen, mert má én magyar agyal ezt az eredményt nem tudom elképzelni sem! Igazítsátok a felmérést az én ízlésemhez, most azonnal, vagy hazudnom kell magamnak, és a makacs tényeket is lesöpröm az asztalról!
2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy elnézem, az előttem szóló mindent elhisz, amit belevernek a képébe. Tipikus magyar vagy libás? :D
2015. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Kongó után Svédországban követik el a legtöbb nemi erőszakot a világon.


"A források szerint a svédországi bűncselekmények 75-85 százalékát afrikai muzulmán bevándorlók követik el. A nemi erőszakok elkövetői főleg algériai, líbiai, tunéziai és marokkói arabok és muzulmán vallású négerek, akik a nem lefátyolozott (tehát európai) nőket gyakorlatilag prostituáltnak és szabad prédának tekintik. Amint azt egyikük bevallotta: "jobb egy svéd nőt megerőszakolni, mint egy arabot, mert az előbbi utána segítséget kap, és őt korábban már mások is megdugták, miközben az arab lánynak problémája lesz a családjával, és az erőszak miatt szégyenbe kerül, holott fontos, hogy szűz legyen a házasságkötéséig."


Van még kérdés?

2015. máj. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudtad?! Svédországban falkában portyáznak a mezitelen nigggggerek éjszaka, és lecsapnak minden lyukra! Van kérdés?

hahahahahahha...

Jól megy a svédeknek, és ez neked fáááj? Akkor riogassunk, mert beteg vagyok.

2015. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

15-ösnek



Tudnál küldeni linket?

2015. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 The Vault Dweller ***** válasza:
100%

17-es, a 15-ös tényleg jól mondja, tényleg nagyon sok a nemi erőszak Svédországban, viszont nem a muszlimok miatt, hanem azért, mert sokkal alaposabban nyilván tartják, és komolyabban veszik, mint máshol.


Itt egy cikk a témáról:

[link]


Valszeg más európai országban is van annyi nemi erőszak, mint Svédországban, csak a többi országban kevesebb áldozat meri ezt bejelenteni, illetve nem foglalkoznak a nemi erőszakkal olyan lelkiismeretesen. Sajnos.

2015. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2015. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
76%
Én mint kettős állampolgár nagyon nagy fájdalmam az hogy svédországot el lepik ezek a mocskok..Remélem a svéd kormány növeszt magának tököt mert jó lenne ha ők is szépen vissza forditaná a sok retkes faszú allahu köcsögöt..Meg aztán a hadsereget is fejleszteni kéne legalábbis létszámban biztos mivel ott az orosz veszély..
2015. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!