Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svéd nép miért áll ilyen...

A svéd nép miért áll ilyen pozitívan a menekültek befogadásához?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találom most azt a cikket, de egy felmérés szerint az Unión belül egyedül Svédországban vannak többségében pozitív véleménnyel a menekültek befogadásáról. Mi ennek az oka? Svédország így is a legnagyobb befogadó ország (már ami az arányokat tekinti), évente kb. 100 ezer menekültet fogadnak be.

2015. máj. 24. 17:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%
16, nem tudom olvasod-e ezt, de te vagy a tipikus példája az agyhalott birka liberálisnak.. gratulálok, szüleid büszkék lehetnek rád. de ebbe most ne menjünk bele. tudom hogy szerintetek ez itt úgy működik, hogy a kisebbségnek minden szros jogot adjunk, mert kell a bziknak házasodni, meg a kanos fuxos nggereknek napi 5000 meg lakás, a többség meg le van szrva.. de ha én fényes nappal sétálok az utcán a barátnőmmel, és 30 kiéhezett félmeztelen afrikai kan nyálcsorgatva néz meg rikácsol, ezért ez félelmet kelt bennem (mondjuk bennem nem, de másban lehet igen), A SAJÁT HAZÁMBAN, AZ OTTHONOMBAN, ahol adózok, ahol dolgozok, és alapból az én pénzemen tartják el ezeket a nyomorékokat, akkor hagy legyen már jogom kiakadni :) és nem kell sírni akkor sem, amikor kimegyünk a határra "szétnézni" ( ;) ).. ha a rendőrég nem csinál semmit, akkor majd a hazafiak fognak.. szép estét. paraszt gci
2015. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Nem a svéd nép áll pozitívan hozzájuk hanem a kormányuk."


Miért a kormányuknak az jó ha 15 muzulmán megerőszakol egy csajt a strandon?


Komolyan nem tudom hogy a vezetők hova teszik az eszüket. Meg hogy minek kell még több olyan országból érkező embert fogadniuk, akiknek már az előző generációjuk is csak ezt csinálta meg rabolt, gyújtogatott.

2015. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
89%

1.: Nem a strandon, hanem kb. bárhol.

2.: Nem a kormány tagjait rakják meg, nekik nem fáj. Bár van amikor visszanyal a fagyi, mert volt már hogy az emberi jogi aktivista lett az áldozat. Gondolom átértékelte a dolgokat.

2015. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mond már azt, hogy a magyar vezetőket nem izgatja, hogy mindenféle idegen jön be és azt csinál amit akar. Ha én lennék a vezető biztos elintézném őket. Hasznot nem hajtanak senkinek, úgyhogy minek legyen eltartva egy olyan nép, aki csak segélyen meg drogon fog élni meg aki majd robbantgatni fog.


Véleményt meg inkább akkor mondj, ha van értelme.

Ennyi erővel Orbán is befogadhatná a menekülteket.

2015. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi nem mennénk sokra az olcsó munkaerővel.
2015. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!