Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki nem amerikai, szinte...

Aki nem amerikai, szinte mindenki Amerikába vágyik. Én is. Mi a helyzet az amerikaiakkal? Szeretik a hazájukat? Vagy ők meg Európába vágynak például?

Figyelt kérdés

Én nekem a legnagyobb vágyam, hogy Amerikában élhessek. Miami, Kalifornia.... Los Angeles, stb. Meg végigjárjam egész Amerikát. Nevada, Texas, Las Vegas, Mojave sivatag, Új Mexikó, Colorado, megnézni a Grand Canyon-t, Kentucky, Alabama, Észak Dakota, New York... Detroit... stb stb stb stb stb stb stb stb stb Szóval bejárni egész Amerikát.


Borzasztóan irigylem az amerikaiakat. Tökéletesen boldog lennék, ha én is ott élhetnék. Pl. Miami, Los Angeles, San Diego stb tele pálmafákkal, homokos part, remek éghajlat, olcsó üzemanyag, gyönyörű az egész, persze tudom, hogy vannak durva helyei, de nekem egész Amerika csodálatos... Szerintem az igazi élet amerikában van. Az amerikaiak hogy vannak ezzel? Szeretik?



2015. máj. 25. 06:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Illetve nektek mi a véleményetek erről? Vágytok oda ti is?
2015. máj. 25. 06:13
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vágyom amerikába.
2015. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
A hányinger kerülgetett, ahogy olvastam a kérdésed. Én nem vágyom oda.
2015. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Én sem vágyom amerikába. Te is csak annyit tudsz amennyit a tévében láttál.

Az amerikaiak nem vágynak sehová, ők nem is tudják igazán felfogni, hogy más ország is létezik az USA-n kívül

2015. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Neki is megvannak a maguk problémáik. Koránt sem álomvilág. Nem árt körülnézni a világban, de szerintem gyorsan kiábrándulnál belőle egy ilyen túra után.
2015. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szivesen elutaznek oda en is, talan meg elnek is par evet, de vegleg nem koltoznek oda. en terveke egy ideje egy korutazast az USAban, penzem mar lenne ra, idom nincs :)


Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy nem vagyik mindenki az USAba, plane nem ott elni. Hogy az amcsik mire vagynak azt nem tudom, de az altalanositas amugy is hulyeseg. Egy amerikait ismerek, majd megkerdezem tole, hogy mit akarnak az amcsik :)

2015. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok amerikai meg Ausztráliába vágyik.


Mellesleg Detroitba mi a szép?Olyan lepusztult,elgettósodott város, mint Ózd, csak nagyobb.

2015. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágyok Amerikába. Igaz, vannak szép helyek, de az Európában is van.


Én már a kajájuk miatt is kikészülnék. Nincs egy normális, épkézláb ételük.

A cukormázas fánk, mogyoróvajas-lekváros kenyér, palacsinta, cookie, brownie...stb. Olyan, mintha ott mindenki a cukorbeteg akarna lenni.


De van még problémám a fegyvertartással, az oktatási rendszerrel, a jogosítvány megszerzésével...stb.


Egyszóval...ha fizetnének se élnék ott.

2015. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi inkább egy mondattal :D
2015. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem különösebben, bár majd szeretnék turistaként valamelyik évben elmenni.


Minek menjek? Nyugat - Európában is jól lehet keresni, gyakorlatilag különösebb papírmunka, járkálás nélkül, hamar haza tudok jönni, ha gondom van. Pálmafák, homokos part Európában is van.


Meg vannak fenntartásaim is, pl. nem tarthatsz bontatlan üveg piát sem a kocsiban? He? Itthon ha anya vezet, a világ legtermészetesebb dolga, hogy a jobb egyben felbontok egy doboz sört. Ez a nagy szabadság?


Szóval vannak határai ott is a szabadságnak, hallok dolgokat rengeteg ismerősöm élt, dolgozott kint.

2015. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!