Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok fele nem mer...

Ak0sgfx kérdése:

Az oroszok fele nem mer tüntetni Oroszországban, hogy Putyin lemondjon?

Figyelt kérdés

Az egyik orosz játszótársam mondja nekem, hogy az oroszok fele nem kívánja látni Putyint a jövőben, mert szerinte Putyin tönkre tette Oroszországot és csődbe akarja vinni a jövőben. Én egyet értek vele, Putyin valójában tönkre vágta és csődbe akarja vinni Oroszországot. Én sosem szerettem Putyint, mivel Putyin egy igazi diktátor, úgy viselkedik mint Adolf Hitler és Sztálin. Igaz hogy Putyin orosz politikus, és nem német politikus, ő nem náci és nem kommunista, de ő akkor is tönkre vágta Oroszországot. Ha az oroszok fele elkezd tüntetni Putyin ellen, akkor olyan tüntetés lesz, mint a 2006-os Magyarországi tüntetés, és a 2013-as Ukrán tüntetés. Az oroszok kitiltottak pár külföldi politikust, mert attól tartanak hogy a NATO és az Európai Unió megtámadhatja Oroszországot.


Ha ti is egyetértetek a Putyin ellenes oroszokkal, akkor jó, mert nem minden orosz szereti Putyint. Oroszországban volt ez a tüntetés, az volt a tüntetés, hogy Putyinnak le kellett volna mondania, de Putyin nem tette meg. Ha ti olvastátok az angol cikkeket az interneten, és a Wikipédián, akkor jó, mert én is elolvastam az egész cikket.


[link]

[link]


Akik tudnak linkeket küldeni a cikkekről, amin a tüntetők van, akik utálják Putyint.


Még egyszer mondom, nem szeretem Putyint, és nem is fogom szeretni. Ha ti is utáljátok Putyint, akkor rendben van.



#szabadság #orosz #lemondás #tüntetés #Oroszország #Putyin #Putyin ellenesség #Anti Putyin #Szabad Oroszország
2015. jún. 1. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mussolini* elnézést
2015. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, kedves Kérdező! Én MINDIG is tudtam, hogy vannak olyan oroszok, akik utálják Putyint. Emlékszem, hogy vagy 5 éve volt egy hatalmas tüntetés ellene. Majdnem 1 hétig erről beszélt a média.


Egyébként, a Putyin-ellenes tüntetések sajnos nem olyan erősek, mint ahogy nálunk sem az Orbán-ellenes tüntetések.

2015. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pedig Putyin szerintem igenis jó politikus.

Végre egy politikus, aki nem az USA és a NATO csicskája.

https://www.youtube.com/watch?v=z9UdP54gmkQ

https://www.youtube.com/watch?v=9yT2Hp6DwEM

https://www.youtube.com/watch?v=E4M70FZo9Wg

https://www.youtube.com/watch?v=S1Xief2EmTc

Azt a tüntetést és az választási csalás elméletét is csak az USA mesterségesen generálta, próbáltak valami zűrt csinálni, mivel nem olyan ember került hatalomra aki velük nagyon szimpatizálna.

2015. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom,mnhogy merenk e tüntetni, de a kérdés az, hogy van e értelme.Jelenleg Oroszország körül van véve USA (NATO) támaszpontokkal. Az amerikaiak egyetlen megbeszélt konkrétumot (de méa a leírtakat sem) tartottak be. Az utolsó pont Ukrajna volt, ahol nem az oroszok randalíroztak a Majdan tére, nem az oroszok verték agyon gyújtották rá a bemenekült tüntetőkre a székházat, nem az oros szimpatizánsok állatanak szonrokat a II. világháború náci bűnöseinek, nem az orosz szimpatizánsok mondjá, hogy ha Porsenkó megegyezik ők akkor is folytatják a harcot. Soroljam még?

Kissé unalmas, hogy a sajtó által a fejetekbe vert dogokat adjátok elő mint saját gondolatot. Szellemi sívárság!

Ja és a Krimet ahol az egyeteln kijárásuk volt az oroszoknek a Földközi tengerre - csak visszavették! Még mielőtt a támaszpontot a NATO-na átjátszották volna (ez lett volna a bezáródás utolsó láncszeme).

Putyin lehet útálni, de előbb meg kell érteni az ellenfél érdekeit is, és csak az után ítélni.

2015. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!