Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A CIA mindenkit figyel? Úgy...

A CIA mindenkit figyel? Úgy értem hogy az egész világot figyeli?

Figyelt kérdés
Az amerikai központi hírszerző ügynökség (CIA) keményen bánik az emberel, ha elfogják. Az egyik játszótársam mesélte nekem, aki kint él Amerikában.

2015. jún. 5. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, az oviban mesélnek össze-vissza.
2015. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a játszótárs? Ha elfogják az embert a CIA-sek, annak komoly okának kell lennie, pl kémkedés, terror elkövetése, polgárok életének veszélyeztetése, ha a játszótársad ezekben vétkes, megérdemli a kemény bánásmódot vagy tévedek ?
2015. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minenkit nem figyelnek, ennyi rengeteg kapacitásuk nekik sincs.
2015. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az egyik játszótársam, aki kint él Amerikában, ő 23 éves, és ő állandóan nézi a híreket, és olvassa az interneten.
2015. jún. 5. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
hol olvassa? A kuruc infón? :D
2015. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amerikában nincs ilyen, hogy kuruc.info, ő nem magyar, hanem amerikai. Én tudok angolul, én is szoktam olvasni az interneten.
2015. jún. 5. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem a CIA NEWS-ban
2015. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen mind a 7milliárd embert figyeli a Földön. Erre körülbelül 70millió embere van és így csak 100 embert kell figyelnie egynek ez simán megoldható. Afrikában meg webkamerával felszerelt oroszlánok figyelik azokat akiknek nincs mobiljuk meg semmi high-tech cucc a környezetükben, hogy figyelni lehessen őket. Az USA-ban iskolában tanítják, hogy Isten csettintéssel teremtette a Földet ha ebből indulunk ki és a nagy számok törvényéből miután nálunk van kuruc.info aminek egy csomó ember hisz, kinn Amerikában még több ostoba ember van mivel jóval többen vannak. Valószínűleg a játszópajtásod is egy korlátolt ember aki összeesküvéses oldalakról szedi az információit és mindenért Obama a hibás.
2015. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne? egy magyar bárhol a világon ha van internete meg tud nyitni egy magyar oldalt.. ha nem magyar hanem amcsi, úgy már értem, hogy miért nem onnan olvasta. Amúgy meg ezt a kérdést ugyan úgy feltehetted volna bármely ország titkosszolgálatáról vagy hírszerzési ügynökségéről, a különbség csak annyi, hogy a CIA jobban előtérben van, meg nagyjából minden ami amerikai.
2015. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy figyelik az egész világot.

Csak téged.

2015. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!