Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Júniusban megyek Londonba és...

Júniusban megyek Londonba és már nagyon bevagyok zsongva, egész nap egyfolytában azon agyalok hogy mit vigyek, milyen lesz stb. Mit tegyek hogy ez ne így legyen (már mindenkit idegesítek)?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez aranyos, gondolom lehetsz vagy tizenkét éves. Biztos túl sokat utaztam már , de nem hittem volna, hogy egy európai desztinációtól még lázba lehet jönni :)
2014. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne masokat idegesits hanem a neten keresgelj, es akkor gyakorlatilag juniusig zsonghatsz.
2014. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak ne itt
2014. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy 15 vagyok de lényegtelen -.- bunkó parasztok
2014. okt. 12. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg elég otrombán fogalmaztam, igazából irigyellek, hogy így felpörget a dolog ennyire előre. Én kb. a "basszus, holnapután megint Londonba kell repülnöm, nem igaz, hogy nincs egy nyugodt hete az embernek" hozzáállásommal ettől már elég távol sodródtam.

Mondjuk az is igaz, hogy Londonban, ami a második legnagyobb magyar város, már azt hittem mindenkinek vannak rokonai, és egy húszasból meg lehet járni, szóval nem egy extrém turisztikai célpont. Az biztos, hogy egyszer látni kell.

2014. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jövő június... lehet addigra elvisz az ebola, foglalkozz a holnappal, az is elég meglepetést tartogathat
2014. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!