Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a kommunista politikusok,...

Ha a kommunista politikusok, diktátorok, "forradalmárok" nem hajtottak végre mészárlásokat, népirtásokat, hova tűnt több tíz millió ember?

Figyelt kérdés

Elpárologtak, szublimálódtak maguktól és vakarták az elvtársak a fejüket, hogy mi történt az emberekkel ?


Azért kérdem, mert mostanában megszaporodtak az olyan propagandák, amikben még a kommunista népirtásokat is elbagatellizálják.


2015. jún. 9. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát akiket nem öltek meg azok mentek a gulágra.
2015. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem tűnt itt el egy se. Vagy ki az aki szerinted hiányzik?
2015. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, a Gulágosítást is népirtásokhoz vettem, megvadult Munkáspárt szimpatizánsok / Kádárikuszok még azokat is tagadják.
2015. jún. 9. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Még egyetlen nevet sem írtál le aki hiányozna. Márpedig addig szerintem nem hiányzik senki.
2015. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, valahogy nekem sem hiányzik senki. Annyi itt az ember mint a szemét...
2015. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
100 millió nevet bajos lenne felsorolni egy húzásra.
2015. jún. 9. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ne keverd a gulagot a nép irtással ! Mert a Gulag-ba mindenféle népből vittek el , de viszont a népirtás csak egy adott népre megy rá ! Nagyon sok embert felemésztett a Csicstka , padlássöprés , málenkijrobot , Gulag , tisztogatások , Finn háború , 2 Világháború , stb ...
2015. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azok is a nácikok voltak..
2015. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja kihagytam a forradalmakat (amivel hatalomra jutottak a bolsevikok ) , azoknak az áldozatait is a kommunista diktatúra áldozataihoz veszik .
2015. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pfff, nekem már most sok az emberből.

Mennyien lennénk, ha ezek nem halnak meg?

2015. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!