Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak tudományos építészeti...

Vannak tudományos építészeti bizonyítékok rácáfolások arra, hogy nem használták a gázkamrákat Auswitz-ben, illetve arra, hogy a krematórium tényleg annyi embert elégetett amennyit állítanak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, olvastam, hogy az ürgét aki erről tudományos felmérést készített, könyvet írt, azt elítélték holokauszt tagadásért. Kérdés az, hogy valaki rácáfolt e rendesen, hogy tévedett?
2010. márc. 1. 10:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%
Miután ez az egyik legjobban dokumentált esemény a modern történelemben, ezért tagadni kb. annyi, mint azt állítani, hogy a tűz hideg, a víz meg száraz. Az pedig, hogy most x milliót vagy csak pár százezret végeztek-e ki, abból a szempontból tényleg mellékes, hogy mindenfajta szervezett és tömeges népirtás egyaránt elítélendő és büntetendő.
2010. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

ez nem válasz.

azt kérdeztem, hogy valaki rácáfolt e az ürge építészeti kutatásaira.


az nem rácáfolás, hogy: "hazudsz mert ez nem igaz!"


én sajnálom az embereket, nem tagadom (bár hivatalosan ha azt mondom, hogy a számok nem stimmelnek, akkor már antiszemita tagadó vagyok ugye"

2010. márc. 1. 10:39
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

Számomra az a furcsa, hogy csak a zsidók "írtása" került bele a tankönyvekbe, rengeteg más nép tűnt el a Föld színéről akiket tényleg milliós nagyságrenddel írtottak (pl hutu-tuszi, nem is volt annyira régen..). Kíváncsi vagyok a zsidók mikor fognak együttérzést tanusítani a kommunizmus álodzatai iránt! Hihetetlen, hogy egy történelmi tényt(?) törvénybe kell iktatni. Ami egyébként nem is annyira tény, hiszen rengeteg bizonyított érv szól ellene is. Az állítólagos kermatóiumokat sokkal inkább szemétégetésre hazsnálták az ott talált hamu alapján. (minden jól működő munkatábornak kell egy szemétégető). Nincsen nyoma a mérges gáznak amivel állítólag gázosítottak. Pénzt használtak a munkatáborban. Haláltáborban kell pénz? nem hiszem... stb, stb.

Az pedig tévedés hogy a legjobban dokumentált történelmi esemény, mert a történelmet a győztesek írják.

2010. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha Sólyom rákosi viperatelepítés helyett visszadobja a törvényt az Alkotmánybíróságnak, akkor megmondom...
2010. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

Akiről hallottál, az Fred Leuchter. Ő elment Auschwitzbe, részletesen feltérképezte a helyet, kőzetmintákat vett mindenhonnan. Ezek a minták azt mutatták, hogy a gázkamrákban nem használtak zyklon b-t. Ezt persze rögtön kimagyarázták, Leuchtert pedig ellehetetlenítették.

Itt találsz róla egy részletesebb leírást:


[link]


Készült róla egy film, "Mr Death" néven. Szinkronosan is megtalálható a neten. Érdekessége, hogy jópárszor újra kellett vágni az egészet, mert mindig az jött le belőle, hogy Leuchternek van igaza.

2010. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
60%
Tudósok már mindent bebizonyítottak a világon és mindennek az ellenkezőjét is.Most divat bebizonyítani,hogy a nácik nem is voltak olyan rosszak.
2010. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg nem voltak olyan rosszak.

És minél több törvényt hoznak mai nagyjaink, annál jobban meggyőződöm erről...

2010. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ennek az egész vitának a világon semmi értelme. Ha csak egy embert öltek meg - akárkik, akárhogyan - az is több, mint sok...
2010. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

Vannak "bizonyítékok". Ahogy arra is, hogy az finn az egyptomi nyelv rokona.

Minden más csak a szakértelem és a dilettantizmus közti különbség kérdése. Remélem, ez már elegendő válasznak.


Ha megy az angol, olvasgasd ezekket:

[link]

[link]

2010. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó! Meggyőzőbb lenne, ha nem kifejezetten cionista linkeket hoznál, mint a Nizkor project!

Azokat már az se hiszi, aki egyébként még hinné!

2010. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!