Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak tudományos építészeti...

Vannak tudományos építészeti bizonyítékok rácáfolások arra, hogy nem használták a gázkamrákat Auswitz-ben, illetve arra, hogy a krematórium tényleg annyi embert elégetett amennyit állítanak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, olvastam, hogy az ürgét aki erről tudományos felmérést készített, könyvet írt, azt elítélték holokauszt tagadásért. Kérdés az, hogy valaki rácáfolt e rendesen, hogy tévedett?
2010. márc. 1. 10:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
50%
Persze, mert az a lényeg, hogy ki írja, nem az, hogy mit ír... terelgetünk, terelgetünk jó szokás szerint...
2010. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%
Sztálin is jó ember volt, ő maga mondta...
2010. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%
Építészeti? Passz, nem tudom, hogy ő miket hozott fel érvnek, de hogy amiket én láttam Birkenauban, azok nem szemétégetők voltak, az tuti. Egyszerűen logikátlan lett volna az épület felépítése ahhoz. Én csak azt tudom, mondani, amit én láttam.
2010. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
Az illetőt Davis Cole nak hívják, és dokumentumfilmet készített hogy bebizonyítsa, hogy nem volt olyan mészárlás auswichban mint ahogy azt állítják.
2010. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%
Egyebként ez a DAvid Cole maga is zsidó.
2010. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%

David Irving is egy elég komoly angol revizionista történész. Rengeteg könyvet írt a témában, mindet tudományos igényességgel.

A bizonyítékaiért börtönbe is zárták Ausztriában, mikor véletlenül oda látogatott.

Akkor még csak csodálkozott az ember, hogy jé, hát ilyen országok is vannak, ahol ilyesmiért börtönbe lehet kerülni, hát, tiszta boszorkányégetés.

Na, azóta nálunk is keresztülpasszírozták a zsidók a holokaussztagadó törvényt...

2010. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

újfent kérdem, hogy tud e valaki magyar nyelvű bizonyításokat lefordítva amik rácáfoltak a bizonyítékokra amiket felhoztam?


nem provokálni akarok. Csak gondolom ha tutira minden hazugság amiket állítanak és börtön jár érte, akkor simán megcáfolták. nem?


A szemétégetőben ha égettek is hullát nem ugyanaz mintha milliókat égetnének el vagy ha élve.


aki beidézte az angol nyelvű bizonyításokat, attól kérdezném, hogy azokat az után készítették, hogy az a pár ember megírta a saját érveit vizsgálatait?


csak tényleg érdeklődök, gondolom csak bebizonyították építészetileg, mintákkal, meg egy halom dologgal, hogy amiért börtön jár az jogos nem?

2010. márc. 1. 11:54
 18/34 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ebben semmi érdekes hogy lecsukták. Ottvolt pl Rudolf Germar német vegyész aki egy holokauszttagadási ügyben a vádlottat képviselő ügyvéd felkérésére végzett vegyészeti elemzést a gázkamrákban. Germar nem cáfolt vagy állított semmit. Mindössze kiállított egy hivatalos vegyészeti elemzést milligrammra lebontva az egyes helyiségekben. Kettő és fél év letöltendőre itélték. A Germar Jelentés és az ügy iratai a neten felellhetőek.
2010. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
A Kérdésre válaszolva, nincs róla tudomásom, hogy létezne hivatalos cáfolat. Germart is úgy ítélték el hogy akik utána elvégezték ezt a vizsgálatot ugyanarra az eredményre jutottak, tehát hamisítás vagy egyéb ilyen váddal nem tudták és ekkor jött az hogy itéljük el holokaussztagadásért. :D
2010. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Még az előző vagyok. A válaszom: NEM sőt tudtommal nem is létezik ilyen, pedig elég sokat kutakodom énis a témában. De ha lesz olyan válaszadó aki megtalálta ennek cáfolatát és meg is osztja velünk akkor minden elismerésem :)
2010. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!