Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitler gonosz volt?

Hitler gonosz volt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt gonosz, fanatikus volt, egy "szent cél" lebegett előtte, ami szentesítette az eszközöket, amiket alkalmazott.
2015. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Tudományos szempontból nézve valószínűleg antiszociális, pszichopata volt.


Az ilyen emberekre jellemző az ösztönvezérelt, impulzív viselkedés, a többi embert tárgynak tekintik, nem tudják magukat mások helyébe beleképzelni, hiányzik belőlük az empátia, bűntudat, megbánás. Érzelmileg sekélyesek, kóros énközpontúság, egocentrikusság, szeretetképtelenség a jellemző.

2015. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, a beszédeiből pedig más jön le. Vagy csak jó színész volt.

Egyébként ha gonosz volt, magánemberként is annak kellett lennie, és ennek pont az ellenkezőjét mondták róla. Még húst sem evett, mert sajnálta az állatokat. Meg prűd is volt.

2015. jún. 29. 20:41
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Nehéz behatárolni hogy mi a gonosz és mi a jó, de hogy elmebeteg volt, na az hótbiztos!
2015. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem volt gonosz.Miért?Mert félmunkát végzett??
2015. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
A zsidók szemében,nyilván gonosz.A zsidógyűlölők szemében,"szent" ember.Mivel én egyik csoportba sem tartozom,csak az alapján tudom megítélni amit tett. Márpedig sokmillió ember haláláért felelős,mégiscsak "csinált" egy világháborút és mégiscsak ipari mértékben irtotta a zsidókat,cigányokat,sőt nem csak őket.Ezek alapján én azt mondanám,hogy vagy gonosz volt,vagy egyszerűen " bomlott elméjű".
2015. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem, ha valaki az egoja miatt kivégez annyi embert az nem bűn.Xd Teljesen természetes.lol
2015. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*bűn helyett gonoszat akartam
2015. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sztálinhoz képest kiskutya volt:


[link]

[link]

[link]

2015. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
volna Sztálinhoz képest,azért az túlzás,de tény,hogy Sztálin túltett rajta.Viszont nem hinném,egy ez érdem lenne,szóval Hitler megítélésén ez nem igazán változtathat.
2015. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!