Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek most, hogy megkong...

Szerintetek most, hogy megkongatták a vészharangot az európai (ős) lakosság demográfiai mutatói miatt, "végleg" összeomlik a hagyományos "civilizált, nyugati, fehér" társadalom? Mi jön azután?

Figyelt kérdés

Ugye a népesség "biztos" fenntartásához 2.1 gyerek/család kell. ehhez képest a klasszikus európai népeknél ez...

Németek: 1.3

Angolok: 1.6

Franciák: 1.8

Görögök: 1.3

Olaszok: 1.2

Spanyolok: 1.1(!!!!!!!!!!!!)

Átlag iszlám család:8.1

Gyakorlatilag 1.3-ről -ha túl sokáig tart a folyamat- lehetetlenség a népesség növekedés beindítása -egy etnikumon belül- kivéve, ha keverednek...

Most meg ugye van ez a bevándorlási őrület -Ausztrália 23 milliós lakosságának NEGYEDE N E M Ausztráliában született- persze ugye az ottani európaiak is bevándorlók (: ám most pont a fehér faj hanyatlására akarok kilyukadni.

Nálunk minden egyes nap kb 900 fő lépi át a déli határt, nem épp európaiak.


Tudom,hogy egyesek már a kérdésre is köpnek, mások elfogultan szitkozódnak. Értelmes, logikus válaszokra lennék kíváncsi.


Ez egy érdekes téma, és nagyon is komoly, hiszen -sejtésem szerint- az elkövetkező évtizedekben dől el a fehér faj -benne nemzetünk- jövője, s ha az evolúciós játékban mi vérzünk el, akkor...


Ki tudja, lehet, hogy igazából az élet fejlődésében a fehér faj agresszív, ám tudásalapú civilizációjának csak annyi volt a szerepe, hogy különleges intellektuális beállítottsága révén megismerje a világot, majd kihaljon, s pacifistább népeknek adja át a helyét.


Vajon megférhet- e egymás mellett ennyi gondolkodásmód? Vajon ha eltűnünk, beolvadunk, a kiüresedett, kicserélődött öreg kontinensen anarchia veszi át az uralmat?


Nektek mi erről a véleményetek?



2015. júl. 7. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Átlag iszlám család nem 8,1 , az nagyon sok lenne.De, sok gyermeket vállalnak, az tény.


Úgy sem lesz belőle semmi, az európai országoknak nagyon impotens vezetése van.

2015. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Én úgy gondolom, és kövezzenek meg érte a hívők, de amíg vallás van, addig feszültség is van. Amíg két ember is van aki összeveszik azon, hogy melyikőjük istene a valódi, addig nem lesz béke az emberek között... Szánalmas valahol nem? 2015-ben ugyanott tart az emberiség ilyen tekintetben, mint mondjuk 1100-ban.


A kultúrák még tudnának együtt élni, én is simán elbeszélgetek a Dél-Afrikai bevándorlókkal (múltkor egy kocsmában dumáltam 3-al, nagyon jól elökörködtünk egész este), líbiai cserediákokkal (ugyancsak, este, sörözgetés közben), vagy éppen izraeli turistákkal, vagy a sarki török, és az utca végén lévő algériai giroszossal. Semmi bajunk egymással, elnevetgélünk, megkérdezzük ki hogy van. Mindezt Budapest belvárosában, 2015-ben. Más kérdés, hogy mi lenne, ha a vallásról beszélgetnénk? Vér folyna? Bántanánk egymást? Ki tudja... De valószínűnek tartom. Na ez a baj.


A kérdésedre pedig a válasz az, hogy nincs baj a keveredéssel, el kell fogadni, a lényeg, hogy az ember olyan párt találjon aki jó, szereti, és boldog vele. Ha ez egy fehér-kínai, néger-japán, indiai-magyar stb. akkor legyen így, de ne essenek egymás torkának. Egy indiai webfejlesztő nem tud semmivel kevesebbet mint egy belga vagy egy észt. Az ember lenne a lényeg, nem pedig a bőrszíne. Sajnos a fehér "faj" nem fog hosszú távon fent maradni, mert már most is kisebbségben vagyunk. Viszont ez nem lenne baj, ha tudnának az emberek békében együtt élni.


És egy furcsa hely a világban: Isztambul, ahol muszlim, ortodox, zsidó, ateista békében tud egymás mellett élni, robbantgatás, gyilkolászás és veszekedés nélkül. Példát vehetnének róluk a vallásos emberek. A muszlimok nem követelnek saríát, a keresztények nem akarnak keresztes háborút indítani, a zsidók nem akarnak egy második Izraelt alapítani a városban. Vajon miért tudnak együtt élni? (jó, ez nem tartozik a fehér-színes kérdéshez)

2015. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"de amíg vallás van, addig feszültség is van. Amíg két ember is van aki összeveszik azon, hogy melyikőjük istene a valódi, addig nem lesz béke az emberek között... "


A vallás egy eszköz, nem cél. Senki se azért háborúzik, mert a másik nem akarja elhinni hogy az ő istene a valódi. Ne legyél már ennyire naiv.

2015. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2

Igen, ha tényleg így lenne, jó lenne, de az "ember a fontos" tudományos szempontból lényegtelen. A tudomány a gyakorlat, a gyakorlat valóság.

Mi, fehérek elvándoroltunk Afrikából, s a vándorlások alatt új és új környezetekben kellett alkalmazkodnunk, ezért, és csakis ezért mi, fehérek és a sárgák képviselik e földön az észt. de ők, a sárgák más metafizikát tartanak, és igen, ez ugye a vallás, de a mi kultúránk, sőt, az ember vallásos-misztériumos közösségből: törzsből származik.

A feketék (az afrikaiak) nem vándoroltak. Nem kellett annyira más életkörülményekhez alkalmazkodniuk. Az értelmi képességeik másak. Hiába ember az ember, ez csak egy faj. A fajon belül fajták vannak, ezek genetikailag is eltérnek. mi, fehérek hódító és agresszív tulajdonságainkat a Neander völgyiektől vettük.

Egymás mellett tudunk élni, de egymással nem. 6000 éve írunk, azóta hihetetlenül elkülönültünk. a globalizáció pedig eljut egy darabig, de a nagy keveredés nem valószínű, hogy megvalósul.

Darwinnak igaza volt: a jobb marad fenn.


Az, hogy ki a jobb, rajtunk múlik. Mert hiába vannak tankjaink, ha más, hozzánk özönlő rasszok ellen nem használhatjuk. amikor meg majd összecsapások lesznek, már teljesen késő, hiszen már "a spájzban vannak".

Afrika fejlődik, és a hely fogy. Mi is fogyunk. Hát, itt van elég hely, termőföld, infrastruktúra, gazdaság, tudás...


Persze, majd ha a népek kicserélődnek, akkor mindez összeomlik, kb ugyan az zajlik most, sőt, PONTOSAN UGYAN AZ ZAJLIK, mint róma esetében: egy bukásra esett civilizáció erkölcsi züllése, államon belüli korrupció, hibás mentalitás, és a végső döfést a beáramló barbár népek- ezek leszármazottai a mostani európai népek nagyja- adja meg. Nincs mit tenni, a történelem ismétli önmagát. Ha akarták volna, a rómaiak légióikkal leverik a barbárokat, de nem tették. Mert nem is akarták, mikor pedig tudatosult a veszély, nos, már nem is tudták.

2015. júl. 7. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Én abban reménykedek, hogy a Kárpát -medence egy szigetként megmaradhat az afro -európai és arab tengerben. Abban biztos vagyok, hogy a nyugst bukni fog. A furcsa az, hogy a liberálisok még siettetik is a folyamatot. Pedig ez nem csak a fehér faj, hanem a liberalizmus kihalását is jelenti.

(libsiknek: a race szó mindig is fajnak volt fordítva, a "rassz" szót csak manapság találták ki)

2015. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A válaszokban nagyon a vallásra korlátozódott a téma. (miközben a leírásban a faji és vallási hovatartozást is érintetted)


Én ezzel szemben inkább a faji hovatartozásra korlátozódnék, szerintem ez a lényegesebb, sőt, ez a lényeg a születésszámok tekintetében. Vegyük például Nigériát. (csak mert meghatározó a térségben és nagy népességű) A népesség fele muzulmán, és 40% viszont keresztény, a maradék valamilyen törzsi vallásban hisz. Még nem hallottam róla, hogy ott nagy, vagy egyáltalán valamilyen különbségek lennének a vallások közötti gyerekvállalási hajlandóságban. Ezért inkább a fehérek és nem fehérek közötti különbségekről kéne beszélni szerintem.


Még van idő, de lépni kell. Ilyen politikával (európai) nehéz az általad felvetett probléma kezelése. Olyan törvények, jogok vannak, amiket nehéz megkerülni. Éppen ezért gondolom, hogy a főként nyugati politikai tevékenységeken változtatni kell. Először is a bevándorlást kell megállítani, aztán a határokon belüli renddel kell foglalkozni.


A módszereket nem szeretném most kifejteni (így is hosszú), de már láttam számomra szimpatikus és megoldható elképzeléseket. (itt a jelenkorra gondolok, nem a 20. századi tevékenységekre)

2015. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ezért inkább a fehérek és nem fehérek közötti különbségekről kéne beszélni szerintem."


Ebben a kérdésben szerintem nagyobb szerepe van egy ország fejlettségének, általában az elmaradottabb országokban nagyobb a születésszám (emellett a halálozási arány is).


[link]

2015. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem fog összeomlani. Kihalni meg főleg nem fog.

Lassan rájönnek majd, h nem szükséges népszaporulat az önfenntartáshoz. Lassan már robotok látnak el minden egyszerűbb feladatot, egyszerűen nincs szükség a csóri alsó rétegre. Egy komolyabb felső rétegre van szükség, intellektuális csoportra, akik majd a termelést irányítják az országokat kormányozzák. A biológia amúgy is egy automata folyamat, és a kiegyenlítésre törekszik. A fiatal népesség fogyása meg fog állni majd épp a megfelelő szintnél. Bár a liberálisok, feministák stb hatására ma már szinte "ciki" ha valakinek gyereke van, azért ha jobban körülnéztek, az elvakult, karrierista nőkön kívül mindenkinek bekapcsol egy idő után a biológiai órája és szül 1-2 gyereket. Több nem is kell.

A "fehér" kontinensre (elnézést h ilyen szavvak élek) pedig továbbra is csak minimálisan kéne beengedni más népeket. Ők nincsenek velünk egy fejlettségi szinten, a saját térségükben jobb ha végbemegy a saját fejlődésük. Ebbe beletartozik az, hogy nem kéne háborúznunk, katonákat küldenünk oda, viszont beengedni se kéne őket. Max kereskedelmi kapcsolat kéne velük, minden más nagyon nem.

Sajnos még kell 5-10 év h az szélsőségesen liberális EU politikusainak felnyíljon a szeme, és változtassanak ezen az önpusztító szemléletmódon, de a paradigmaváltás elkerülhetetlen. Mivel kizártnak tartom h az "európai" ember csakúgy eltűnjön (lévén a legfejlettebb, technikailag, kultúrálisan, intellektuálisan... max a japánok hagynak le minket... de pl. az amcsik nyomunkba se érnek, ha kultúráról és intelligenciáról van szó) kizártnak tartom h kihaljunk. Szép lassan rájövünk, mint ahogy a kínaiak is anno megépítették a nagy falat, és a japánok is bezárkóztak, nekünk is be kell zárkózni párszáz évre. Ha majd a környező világ utolér minket fejlettség szintjén, újra nyithatunk feléjük.

2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: meggyőztél, bár az "alsóbb rétegekről" én azért emberibb módon nyilatkoznék.
2015. júl. 10. 18:10
 10/13 anonim ***** válasza:
9: nem akartam senkit megbántani de tényleg ez lesz a jövő. Viszont remélhetőleg javul az oktatás színvonala és elérünk egy olyan szintet hogy az alsó réteg már igencsak csekély lesz. Egy tudásalapú társadalomban.
2015. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!