Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Cionista vagyok, ha így...

Cionista vagyok, ha így gondolkozok?

Figyelt kérdés
Mindig is szimpatizáltam a zsidókkal, örülök, hogy hozzánk, keresztényekhez és a muszlimokhoz hasonlóan van egy területük, még ha ez parányi is.
2015. júl. 16. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Most azért szimpatikusak neked mert van egy területük? Nem igazán értem a gondolatmenetedet...
2015. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, de ez még nem baj. Akkor van a gond, ha kettős mércével szemléled a tevékenységüket. Például a liberalizmussal nem összeegyeztethető Izrael viselkedése.
2015. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

1) nincs olyan hogy "zsidó". Az náci téveszme. Judaisták vannak.


2) a judaistáknak nincs saját területük. Amennyiben Izraelre gondolsz, az szerződés szerint multikulturális állam.


3) a muszlimoknak egyáltalán nincs "területük". Az egyetlen vallásállam a Vatikán, ami keresztény.


4) a cionista azt jelenti, hogy Izrael megalapításáért és fenmmaradásáért küzdesz, mert az isteni ígéret.

2015. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ettől még nem vagy cionista, csak akkor ha úgy véled, hogy ennek a "parányi" területnek Palesztinának, a mai Izrael államnak kell lenni.


Voltak például olyan elképzelések is, hogy a zsidók önrendelkezését, egy zsidó területet, államot a Távol-Keleten (Birobidzsán), Afrikában pl. Madagaszkáron, az USA nyugati részén vagy Dél-Amerikában kellene létrehozni, de ezek ellentétesek a cionizmussal.

2015. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Most azért szimpatikusak neked mert van egy területük? Nem igazán értem a gondolatmenetedet..."


dehogy, hol írtam ilyen? pont fordítva, azért örülök, hogy van egy területük mert szimpatikusak


"Csak egy mocskos hazaáruló korcs. De fajilag messze állsz attól, hogy Zionista lehess."


miért lennék ettől hazaáruló? most már a sumérok, az egyiptomiak és az etruszkok mellett a palesztinok is magyarok?


"Igen, de ez még nem baj. Akkor van a gond, ha kettős mércével szemléled a tevékenységüket. Például a liberalizmussal nem összeegyeztethető Izrael viselkedése."


nyugi, nem vagyok libsi


"Ettől még nem vagy cionista, csak akkor ha úgy véled, hogy ennek a "parányi" területnek Palesztinának, a mai Izrael államnak kell lenni.


Voltak például olyan elképzelések is, hogy a zsidók önrendelkezését, egy zsidó területet, államot a Távol-Keleten (Birobidzsán), Afrikában pl. Madagaszkáron, az USA nyugati részén vagy Dél-Amerikában kellene létrehozni, de ezek ellentétesek a cionizmussal."


tiszta sor, köszi (ezek szerint nem vagyok az, mert nekem teljesen mindegy hol laknak)

2015. júl. 16. 19:29
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#kérdező

Ha szerinted a "zsidó" az ~nemzetiség, és azt preferálod a magyarral szemben, ahol/akik között laksz, amilyen állampolgár vagy, az bizony hazaáruló.


Az meg PROBLÉMA hogy nem vagy "libsi", hogy helyette rasszista kötsög vagy.

2015. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ha szerinted a "zsidó" az ~nemzetiség, és azt preferálod a magyarral szemben, ahol/akik között laksz, amilyen állampolgár vagy, az bizony hazaáruló"


Tessen már megtanulni szépen h mi is a hazaáruló. Ha én itt Magyarországon zsidó nemzetiségként vagy bármilyen más nemzetiséget preferálok úgy h állampolgár vagyok miért is lennék hazaáruló? Még akkor kettős állampolgár is lehet ami azt jelenti h mind2 országot hazámnak tartom, de ha azt mondom h nekem Izrael a hazám és itt élek akkor se vagyok hazaáruló mert az akkor van ha vmi kárt okozok az országnak és ezzel esetleg egy másik országot hozok előnybe. Ebben az esetben pedig erről szó sincs. Tehát ne hazaárulóz itt senkit meg így könnyen rá lehetne fogni a turbó magyarokra is ezt.

2015. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ha én itt Magyarországon zsidó nemzetiségként vagy bármilyen más nemzetiséget preferálok úgy h állampolgár vagyok miért is lennék hazaáruló?"


Ezt úgy hívják, hogy nemzetbiztonsági kockázat.

Nem hazaáruló, mert a zsidónak Izrael a hazája, tehát ha Magyarország, illetve a magyar nép ellen tesz, akkor csak simán féreg. Állampolgárságot mindenki kaphat, az nem papír.

Hazaáruló csak az lehet, aki egykoron magyar volt, de árulóvá vált. Aki sose volt magyar, az nem lehet hazaáruló, csak szimplán áruló. Elárulja, hátba támadja azt az országot, ami befogadta.


Ezért volt igaza Gyöngyösi Mártonnak, hogy kettős állampolgárságú képviselő ne lehessen az országgyűlés tagja. Nem lehet tudni, hogy esetleg melyik titkosszolgálattal áll kapcsolatban, kinek szolgáltat ki bizalmas információkat.

2015. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Javítom magamat:

"Állampolgárságot mindenki kaphat, az csak egy papír."

2015. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jajj hülyeséget hagyjuk már... Ettől a szent beszédtől kikészülök. Az a nemzet része aki állampolgár ez nem csak egy papír. Egyébként akkor az én szemben pedig a szélsőjobber turul madarasok a hazaárulók mert folyamatosan lejáratják és szégyent hoznak az országunkra.
2015. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!