Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Cionista vagyok, ha így...

Cionista vagyok, ha így gondolkozok?

Figyelt kérdés
Mindig is szimpatizáltam a zsidókkal, örülök, hogy hozzánk, keresztényekhez és a muszlimokhoz hasonlóan van egy területük, még ha ez parányi is.
2015. júl. 16. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Ha szerinted a "zsidó" az ~nemzetiség, és azt preferálod a magyarral szemben, ahol/akik között laksz, amilyen állampolgár vagy, az bizony hazaáruló."


Miért lenne hazaáruló ezért bárki? A zsidósága irányába lojális, és itt él. Ez nálad összeférhetetlenség? Magyarok között csak magyarok élhetnek?

2015. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az a nemzet része aki állampolgár ez nem csak egy papír."


Ez csak süket duma.

Unokatestvérem nemrég lett brit állampolgár. Hidd el, nagyon nem érzi magát a brit nemzet részének...


A sportban is beindult a nagy honosítási láz, itt sincs semmi köze a papírnak a nemzeti identitáshoz.

Most volt a női kosárlabda EB, a magyar válogatott tagja Alexandria Quigley, egy chicagoi születésű leányzó, aki jó pénzért bevállalta, hogy játszik a válogatottban. Egy szót sem tud magyarul, az EB előtt leszállt a gépe, az utolsó meccs után már utazott is haza. A himnuszt nem énekli, mert nem tudja és nem tartja magát magyarnak, ő az amcsi zászlót lobogtatja.

Ennyit erről.

A szlovákok is honosítottak egy amcsit, ő speciel néger. Nem hinném, hogy ősi szlovák vér csörgedezik az ereiben...


"szélsőjobber turul madarasok"

Aki a magyar nemzet jelképeit gyalázza, az nem magyar.

Ennyire egyszerű gyerekek, nem kell ezt túlcifrázni.

2015. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A cionizmus celja volt a zsido allam fuggetlensege a Zsido Kiralysag teruleten. Ma a celja az allam megvedese es a lakossag joletenek fokozasa.

Miert lenne az baj, ha cionista vagy? A cionizmus nem magyar-ellenes. Sem a magyar nepet, sem a Magyar Allamot nem tamadja. Szoval nyugi, hazaarulo sem vagy.

2015. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ez csak süket duma.

Unokatestvérem nemrég lett brit állampolgár. Hidd el, nagyon nem érzi magát a brit nemzet részének... "


Majd fogja érezni, de ettől független a brit nemzet része.


"A szlovákok is honosítottak egy amcsit, ő speciel néger. Nem hinném, hogy ősi szlovák vér csörgedezik az ereiben..."


Az a baj h nincs ilyen h ősi szlovák, magyar stb vér mert ez egy baromság. Emberek vagyunk és nincs különbség h szlovák, magyar stb. Az a néger ugyan úgy érezheti magát magyarnak, szlováknak bárminek, ha meg papírja is van róla akkor senkinek nincs joga megkérdőjelezni a szlovákságát.


"Aki a magyar nemzet jelképeit gyalázza, az nem magyar.

Ennyire egyszerű gyerekek, nem kell ezt túlcifrázni"


Bár én nem tudom h a turul madár mióta a nemzeti jelképp mert csak egy mendemondai madár amiről még sok forrás sincs, de igazából felőlem lehet jelképp a gond az h ezt azok járatják le akik a nagy turul magyarnak képzelik magukat, mert sajnos a intelligencia hiánya miatt elég sok értelmetlen dolgot tesznek és mondanak. Ettől függetlenül h én ilyen hülye jelképeknek nem tulajdonítok semmi jelentőséget még ugyan úgy magyar vagyok és te ezt nem fogod tudni megkérdőjelezni.

2015. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Cionizmus azt jelenti, hogy a zsidók számára egy modern államot hozzanak létre.Ennyi.


Ez nálunk szitokszó, de Izraelben pl. politikai hozzáállás kifejezésére is alkalmas.Mert vannak egyébként olyan ortodox zsidó közösségek, akik elutasítják a jelenlegi, zsidó állam létezését, ugyanis szent könyveiket úgy értelmezik, hogy az csak a Messiás eljövetelét követően válhat lehetővé.

2015. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy cionista

A Cionizmus es a te szemelyes szimpatiad Israel allamhoz vagy a zsido nephez abszolut nem kapcsolodik egymashoz.

2015. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!