Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan mért nem szeretik Amerikát?

Sokan mért nem szeretik Amerikát?

Figyelt kérdés

Ők az emberi jogokat,demokráciát képviselik.Mégis sokan inkább a keleti mentalitású elnyomás,alárendeltséget pártolják "éljen Oroszország,Hajrá Kína" címszóval.Nembeszélve,hogy az oroszok és a kínaiak támogatják Észak-koreát,amit nem kell bemutatni...

Természetesen az USA sem tökéletes,de messze civilizáltabb rendszert képvisel.

Szerintem sok kurucinfós észkombány is elmenekülne az USA -ba élni Oroszország-ból...vagy még jobb példa a 2 Korea:)Kíváncsi lennék,hogy megmaradna-e a nagy keletimádat 1 hónapos Észak-kóreai vakáció után :))Nemhiszem,hogy sokaknak vonzóbb lenne az oroszok által támogatott észak,mint az USA által támogatott dél,de kitudja :)


2015. júl. 26. 21:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom az amerikaiakkal, mert vannak köztük rendes emberek is. Magát a politikáját viszont nem szeretem. Az oroszokkal sincs bajom, Putyint viszont nem szeretem.
2015. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
53%

"A valóság az h ti sosem fogtok felkerülni joberke. :D

Majd meglátod 18-ban 22-ben 26-ban ....

Mindegyik akkora bukta lesz mint állat.


Szal kellemes álmodozást úgy is azt nyomjátok h 2018 most megnyerjük a választásokat! Bukta, 22 .... ugyanaz 26.... csak a számot kell kicserélni.

A bukás az nem változik."


Szerintem jót tenne neked ha néha kikapcsolnád a klubrádiót meg az atv-t, abbahagynád a gandzsát, kidugnád a fejed a rózsaszín vattacukorfelhők közül és esetleg szembesülnél az igazsággal.

Ti baloldaliak és/vagy liberálisok, már régóta csak egy álmot kergettek, hajlamosak vagytok összekeverni ezt a valósággal.

A helyzet az hogy a baloldali összefosás összesen nem kapott annyi szavazatot amennyit a Jobbik és még túl is szárnyalta nem is kevéssel, úgyhogy ti max. csak a szemétdombra juthattok fel kapirgálni.Elkúrtátok.Nem kellett volna annyit lopni meg mindenkit lefasisztázni és oktatni a népet toleranciáról, miközben ti vagytok a legnagyobb fasiszták, mert nálatok mindenki aki nem hajlandó elfogadni a liberálisok által parancsba adott világnézetet, az egy büdös gyilkos náci, akit fel kell akasztani, jóformán az egész Jobbik szavazótábort.Ilyet már olvastam liberálistól, úgyhogy nem én találtam ki.

A baloldal tönkrevágta magát.

A fidesz meg épp most vágja tönkre magát teljesen, sajnos Magyarországgal együtt.Olvasgass egy kicsit független híroldalakat, már jónéhány fidesz szervezetet feloszlattak, rengetegen csalódtak köztük sok vérbeli fideszes is és nem tudják megállni hogy ne lopják gigászi mértékben a nép, az ország vagyonát és természetesen az árat mindig mi fizetjük meg, újabb adókkal és költségcsökkentésekkel, miután zárnak be kórházakat meg ba*nak szét mindent amihez hozzányúlnak.Most meg miután a Mészáros nevű polihisztor a klímaszerelésbe is bevásárolta magát, átszabják az egész piacot, hogy csak ő maradhasson életben, a többit meg szétszopatja majd a NAV is, úgyhogy újabb pár tucat vállalkozó vethet egy keresztet a cégére.Ezeknek ami megtetszik, azt elveszik.Mindegy hány életet tesznek tönkre, hány ember lesz öngyilkos miattuk, szarnak ezek bele mindenbe.

Úgyhogy kis fa*cibáló makimajom, azt tanácsolom neked hogy kerülj szembe a valósággal, mert amit te itt hajtogatsz annak köze nincs hozzá.Verjed tovább a törpefa*od az elmebeteg perverz vágyadra, de nagy meglepetés fog téged érni 2018-ban azt megmondom :)

2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Látom sokaknak ez a menő,hogy szidjuk azt,aki sikeres és követendő példa(USA).

érdekes,hogy mégis nyugatra mennek az emberek munkát keresni nem keletre....

(A rend kedvéért Japán a nyugati tömbbe tartozik,az USA egyik legfontosabb szövetségese és ott is liberális rendszer van:)Természetesen voltak kritikusok akiknek igaza van pl.:média befolyásolása stb..,na mert Oroszország pont a média szabadságról híres....:)

Az USA is érvényesíteni próbálja természetesen a saját érdekeit, mint mindenki más.

Kérdem én talán keleten jobb az életszínvonal,szabadságjogok,közbiztonság???Mivel lenne jobb egy Oroszország vagy Kína??:))

2015. júl. 30. 17:20
 34/35 anonim ***** válasza:

"Az USA is érvényesíteni próbálja természetesen a saját érdekeit, mint mindenki más."


Igen, Hitler is csak érvényesíteni akarta természetesen a saját érdekeit, mikor lerohant más országokat, akárcsak az USA.


Ha az igazi USA-ra, a hétköznapi életre vagy kíváncsi, Michael Moore dokumentumfilmjeit nézd meg.

2015. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"Az USA is érvényesíteni próbálja természetesen a saját érdekeit, mint mindenki más. "

Kedves kérdező, sötétségedről tanúbizonyságot tettél is ezzel az egyetlen mondattal.

2015. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!