Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hagyták tönkretenni az...

Miért hagyták tönkretenni az anno idillikus, fejlett, gazdag, jóléti hazájukat a svédek? Liberális diktatúra van ott?

Figyelt kérdés

Ráadásul szerencséjük is volt a történelem során, a világháborúkból nem éreztek meg semmit, gyönyörű fejlett és jóléti ország volt. Régebben a skandináv jólét és közbiztonság jellemezte.


Mostmeg mást sem hallani, csak a sok nemi erőszakot, amit 95+%-ban bevándorlók követnek el, és már nem is csak éjszaka, de fényes nappal is 30 ember előtt az utcán erőszakolnak meg 16 éves kislányokat és senki nem tesz semmit. Felmérések szerint a svéd nők 89%-a nem mer kimenni sötétben a lakásából. A bűnözés az egekbe szökött, a tolerancia végtelen. Azt is hallottam, hogy ott végtelen a sajtószabadság korlátozása ilyen témákban, tehát pl. ha 4 Zimbabwe-i férfi megerőszakolt egy nőt, akkor azt úgy írják az újságban, hogy 2 svéd 1 finn és 1 zimbabwei férfi tette. Gondolom ez a helyzet a svédeknek sem jó.


De akkor mi más ez ha nem diktatúra?


2015. aug. 2. 15:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Ezeket mind hivatalos forrásokból olvastam, nem az alfa nem a kuruc.


Egyébként utána is néztem, oly módon, hogy felvettem a kapcsolatot interneten keresztül néhány svéddel chat szervereken, és megkérdeztem őket, hogy tényleg igazak-e a muszlim gettók-ról szóló dolgok amit hallottam Svédországról. És a válaszuk rendre döbbenetes volt! Mind elkezdett mentegetőzni, hogy ők nem rasszisták, errefelé nincs rasszizmus és, hogy higgyem el, hogy ők tényleg nem rasszisták. Erre meg mondtam, hogy ember.. nem azt kérdeztem, hogy rasszista vagy-e hanem, hogy tényleg olyan sok muszlim gettó van-e amiről hallottam...


Ennek is nagyon diktatúra szaga volt..

2015. aug. 2. 15:47
 12/27 Komplikato ***** válasza:
28%
Minek linkeltek érveket és cáfolatot? Senkit nem érdekel, ők tudják a "tutit" mert megmondták nekik, hogy ez a valóság. Ennyi.
2015. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 tetro ***** válasza:
16%

"Egyébként utána is néztem, oly módon, hogy felvettem a kapcsolatot interneten keresztül néhány svéddel chat szervereken, és megkérdeztem őket, hogy tényleg igazak-e a muszlim gettók-ról szóló dolgok amit hallottam Svédországról"


és erre most komolyan mit kellene reagálni? innen hogyan lehet tovább lépni? hivatalos forrásból tájékozódik. megkérdezett embereket egy chatszobában. én visszavonulok.

2015. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

A 95% külföldi erőszak szerintem nem igaz tény. Teljesen egyetértek abban veled, hogy ami ott megy, az őrület, de el kell vonatkoztass a véleményedtől amikor másét kérdezed, különben túlzol és aki eddig a kérdésben nem tudott dönteni, azt látja majd hogy a kérdés csak fenékből előhúzottt szöveg.


Amik igazak Svédországról:


-Egy elítélt, börtönviselt pedofilnak engedélyezték az örökbefogadási kérelmét.

- Egy lobbi a nyaralók immigránsoknak adását követeli az esélyegyenlőség nevében.

- Az immigránsellenes kommentek bűnténynek számítanak.

- 55 kerülendő zónát tett közzé a rendőrség a muszlim bűnbandák miatt.

- Egy bevándorlók által okozott zavargásban felgyújtott kocsikra tettek parkolócédulákat a Svéd hatóságok.

- "Svédország célja a feminista mozgalom erősítése a macsó orosz propaganda elnyomása végett"

- ~40 Svéd bevándorló nem elégedett Svédország kevésbé lakott részeivel, követelik hogy nagyvárosban kapjanak lakhatást.

- A Svéd katonaságnál minden [katonai egység]-nél kell lennie "nemi tanácsadónak".

-Egy Svéd miniszter(councilor) az adófizetők pénzéből támogatná az ISIS tag Svédek hazatérését.


Forrás mindegyik állításhoz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
Jaja, a svédek mind hülyék és nem tudják, mi a jó nekik, de majd a magyar fotelnácik megmentik őket. Páratlan logika, kérdező..
2015. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ha az állásod, vagy a büntetlen előéleted lenne a tét, akkor te sem áldoznád fel egymagad a "hazádért", utolsó.
2015. aug. 2. 16:42
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Tetrónak és a többi szélsőséges libsinek csak az a hiteles forrás, ami az ő véleményüket támasztja alá.
2015. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 tetro ***** válasza:
39%

18.16

mert minek kellene lennie? A beszéltem valakivel a chaten neked hiteles forrás?

u.i. a szélsö liberalis kifejezés egy értelmetlen marhasag.

2015. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10%
Mindenképpen hitelesebb forrás olyasvalaki véleménye, aki testközelből tapasztalja a dolgokat, mint az index vagy az origo. Persze a valóság nem mindig polkorrekt, ezért ti szélsőségesek kénytelenek vagytok letagadni :)
2015. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 tetro ***** válasza:
41%

18.38

ja. hiteles forrás a chaten valaki aki testközelből tapasztal. kivéve hogy a chaten a túl oldalon a szomszéd pistike is lehet. kb ennyire hiteles :)

2015. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!