Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ugyebár minden ország küzd a...

Ugyebár minden ország küzd a menekültproblémával és szenvednek is miattuk. Miért nem úgy küzdenek ellene, hogy összefognak és a problémát szüntetik meg, amiért menekülnek ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az a jó megoldás, hogy kerítés, meg csesztetni őket rendőrséggel, meg üvöltözni velük, meg egyéb módon szemétkedni. Én nagyon sajnálom ezeket az embereket, egyik sem jókedvükből menekül el a hazájából, hanem nagyon is érthető okokból. Mert a sok hülye állandóan robbantgat, meg lövöldöz. Szerintem a sok hülye ember ellen kéne küzdeni, biztonságossá, élhetővé tenni az országukat és akkor nem menekülnének onnan. Megértem, hogy ahol állandóan háború van, onnan menekülni kell.


Szerintem össze kéne fogni mindegyik országnak és végre békét teremteni. Harcba szállni és leverni végre azt a sok eszetlent. Máshogy a menekült probléma nem oldódik meg. Ezzel csak azt látják a balhézók, hogy győznek, folyamatosan érik el a céljukat és mégtöbb területet fognak szerezni, ahonnan szintén elfognak emiatt menekülni rengetegen. Aztán persze, hogy Európa fejére fog nőni ez a rengeteg menekült ember.



2015. aug. 12. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszi a személyeskedést, ez téged mínősít megint csak.


"Hát lépjen be a hadseregbe a jóég áldjon meg te idióta. Van hivatalos szíriai, eritreai, stb hadsereg, lépjen be, kap kiképzést, fegyvert és mehet harcolni."


Elsiklottál amellett a megjegyzésem felett, hogy pl. a szírek nagy része épp az elnyomó hivatalos hadsereg ellen harcol és előlük menekül. Polgárháború van, aminek a jelenlegi szír állam az egyik oldala.


"Másodszor én nem élősködök"


És miért nem a saját országodban nem élősködsz? Nem érzed az ellentmondást aközött, amit csinálsz és amit picivel feljebb írtál?


"Nézzük csak, kattints rá és meglátod hogy uszít többek között a Blikk"


Van különbség rendszerszintű és egyes esetek között. Te egy kalap alá veszed az összes menekültet. Én hány cikket linkeljek, amiből azt a következtetést lehetne levonni, hogy a magyarok mind bűnözők? Egyébként ha csak annyi a "bűnük", hogy nem esznek meg minden ételt, akkor ettől valahogy nem tudok igazán rettegni.


"Magyarországnak mi köze van ahhoz hogy ezek az országok ide jutottak."


Magyarország fejlett ország, az elnyomó gazdaság haszonélvezője, tagja a NATO-nak ami szétbombázta a Közel-Keletet, és tagja az EU-nak. Katonáink vannak ott.

2015. aug. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ideje lenne újraindítani a magyar hadi termelést. Én pl. a löveggyártáshoz értek.

Esetleg minden barlangunkat komfortosíthatnánk. Nem kellene megvárni a szmogot.

2022. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés elég nagy tájékozatlanságot árul el. Csak egy elindulás: Coudenhova Kalergi. De Drábik még jobb.
2022. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!