Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Párizsban tényleg olyan rossz...

Párizsban tényleg olyan rossz a közbiztonság, hogy bizonyos kerületekbe még a rendőrök sem mernek bemenni, a második generációs bevándorlók miatt? A vidéki francia kisvárosokban is van ilyen jelenség? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 19:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ha tudsz franciául akkor biztosan találsz. Az egyik ott élő ismerösöm mutatott TV felvételeket azokról a zavargásokról amikor még Sarközi volt a belügyminiszter és később az elnök. Látszott, hogy az őrjöngő, gyújtogató tömeg arabokból és afrikiakból állt. Rendőri vezetők is nyilatkoztak. Ha tudsz franciául biztosan megtalálod.
2015. aug. 25. 21:29
 12/24 A kérdező kommentje:
Nyugodtan beszámolhatna a világsajtó a magyarországi bűnözésről is amit barnább bőrszínű állampolgárok követtek el. Ezzel egyet értek.
2015. aug. 25. 21:31
 13/24 anonim ***** válasza:

Most már késő van és dolgom is van még, de holnap utánakeresek valami olyasminek, amiről a francia rendőrök nyilatkoztak.

Meg tudná valaki mutatni az amerikai riportot?

2015. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Találtam egy videót amin egy francia rendőr, kommandós is nyilatkozik. Ha tényleg ez van Párizsban akkor ez borzalom: https://www.youtube.com/watch?v=U_Lrge0J_fc
2015. aug. 25. 23:55
 15/24 A kérdező kommentje:
Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez előbb általam ide betett Videó mennyire tükrözi a valóságot Párizsról. A riportfilm még Sárközi elnöksége alatt készült, de ha olyan Párizs mint az előbb belinkelt videón látható, akkor nem vágyom oda. https://www.youtube.com/watch?v=U_Lrge0J_fc
2015. aug. 26. 00:04
 16/24 A kérdező kommentje:
Tegnap találtam egy érdekes videót és tegnap be is linkeltem ide. Ma találtam még egy Videót. Érdemes mind a kettő videót megnézni. Mind a kettő videó érdekes. Ez itt a második videó: https://www.youtube.com/watch?v=QDGCkBHM06Q
2015. aug. 26. 10:43
 17/24 A kérdező kommentje:
Az egyik TV felvételt egy angol riporter készítette, a másik felvételt a magyar Hír TV stábja. Mind az angol, mind a magyar riporterek gyakorlatilag ugyanarról számolnak be. Mint a kettő videó rémisztő. Mind a kettő videót megnéztem és ha a tényeken alapulnak akkor Párizsban borzalmasak a viszonyok. Pedig kettő egymástól függetlenül készült felvételről van szó.
2015. aug. 26. 11:08
 18/24 anonim válasza:

Nagyon erosen el van tulozva az elso video, a masodik egy kicsit realisabb de meg mindig vicc :D

ya meg a marha 1. vagy 2. kommentelo azt mondja hogy a kelet europai csurhe.. haha a nagyon hulye. igaz a roman meg bulgar ciganyok lopkodnak, meg balheznak olykor de a kelet europai ember dolgozni megy es nem csurhekent erkezik.

ya es a rendorok bemennek barhova, persze nem egy kocsival es biciklivel...a kisvarosokban nem igazan jellemzo es nincs is olyan sok bevandorlo

2015. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mint az angol videó, mind a magyar TV felvétele, tehát mindkét TV felvétel úgy mutatja be Párizs külvárosait mint arabok, négerek által megszállt gettókat. Ráadásul mindkét videó arról is beszámol, hogy ez már kezd átterjedni a belvárosra is. Ha ezek túlzások akkor én ennek örülök.Sajnálnám ha Európa egyik legszebb fővárosa gettóvá változna.
2015. aug. 26. 11:41
 20/24 A kérdező kommentje:
A Második Videón amit a magyar HIR TV készített nyilatkozta Marine Le Pen pártelnök, hogy vannak olyan párizsi kerületek ahová a rendőrök nem mernek bemenni. Azt, hogy a nyilatkozatát mennyire pártpolitikai szempontok befolyásolják azt nem tudom Magyarországról eldönteni. Az Első tehát az angol riporter által készített videón egy volt francia rendőr, kommandós nyilatkozta, hogy a francia rendőrök félnek a párizsi külvárosokba. Mint az előbb írtam én örülök annak ha ezek túlzások. Remélem Párizs megmarad Európa egyik legszebb fővárosának és nem lesz gettó belőle.
2015. aug. 26. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!