Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Volt már bármilyen személyes...

Volt már bármilyen személyes tapasztalatod a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
A kérdést nem provokációnak szánom, szimplán érdekel az emberek véleménye.

2015. aug. 28. 13:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

Amikor Szűrös Mátyás kihirdette sokan jöttek Romániából.

Leginkább ott élő magyarok.


Ismerek párat. Mind azonnal elkezdett dolgozni,képezni magát,családot alapított...stb.


Az egyikük épp a minap mondta,hogy Ő is bevándorló.

Érted ugye?

2015. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Reggelente többször láttam már őket. A vasútállomást keresték. Én kocsival járok melóba, csak a pirosnál szóltak oda és kérdezték meg, én meg csak mutattam merre menjenek.


Egyszer szombat vagy vasárnap viszont gyalog voltam, akkor is vasutat keresték. Mutattam merre találják az állomást és ennyi.


Érdekes egy angoljuk van.

2015. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap azt mondták, hogy Allahu Akbar, aztán nekemjöttek egy repülővel. Még mindig fáj egy kicsit.
2015. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Én feleségül vettem egyet, ez már elég személyes, ugye?
2015. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

10-es: De már elmúlt?


14-es: És mi a tapasztalatod?


Személyes tapasztalat: a keletinél sokakat segítettünk azzal, hogy töltöttük a telefonjukat (árammal).

Üzletünk van, kiraktunk egy hosszabbítót hagy töltsék.


Pár napja már befejeztük, mert gyakran annyian jöttek tölteni, hogy elállták már az utat a napi üzletmenetet zavarva (nem tudtunk miattuk árulni).


Nem voltak agresszívak, lehetőségekhez képest udvariasan viselkedtek, bár a köszönöm-ig csak 1-2 jutott el.

2015. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt alkalmam többször találkozni velük, volt amelyik útbaigazítást kért, ha nem tudnám, hogy menekülthullám van egyszerű (és csóró) turisának néztem volna őket.
2015. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Tőlem száz méterre több tucat bevándorló már órák óta hangosan randalírozik.

Dübörögtetik a zenének nevezett zörejüket, hangoskodnak, szemetelnek. Kivezényeltek egy rendőrautót, de a rendőr sem intézkedik.


Ja, ezek a bevándorlók Indiából érkeztek Magyarországra kb. 600 éve.

Azóta is várom, hogy integrálódjanak, eleddig hiába...

2015. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

"Dübörögtetik a zenének nevezett zörejüket, hangoskodnak, szemetelnek."


Pont ezt csinálják nálunk is, a szemben lévő játszótéren. Bár ők echte magyarok....

2015. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: én a mostani menekülthullámmal érkezőkre gondoltam, akik Afrikából, a Közel-keleti térségből(Szíria,Irak) jöttek.
2015. aug. 28. 19:38
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Jobb nekik ha nem lesz koztunk szemelyes tapasztalat, mert en hamar megszurkalom oket ha nem fernek el a borukben.
2015. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!