Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit csinálnak majd a bevándorl...

Mit csinálnak majd a bevándorlók, ha megérkeztek a végcélhoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy minden király volt, nem buktak le sehol, megáll a vonat/autóbusz Berlinben, Párizsban, illetőleg Londonban, és leszáll a boldog migráns. Oké, és hogyan tovább?

Nekiáll bömbözni hogy "lakást nekem, pénzt nekem, kaját nekem, oááááá!!! oááááá!!!" vagy mi?



2015. aug. 31. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Mit csinalnanak? Akinek van hova mennie, az oda megy. Akinek van eleg penze az megoldja abbol. Mindenki mas majd kemingezik, vagy alszik a tereken. Mi mast tudna csinalni?
2015. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát nagyjából ezt.Igen.Elvégre az igazhitűeknek jár minden ami a hitetleneké.Csak el kell venniük.Szépen vagy csúnyán,az helyzetfüggő.Szegény hül@ye németek.
2015. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Majd telen kapnak sms-t, hogy ha faznak uljenek at masok autojaba :)
2015. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted mégis mit? Semmit! Majd élősködik a német, holland, osztrák, svéd stb állam pénzén.

Nem fognak ezek dolgozni ott se. Egyfelől nem is akarnak, másfelöl nem is tudnak.

Gondolj bele a legtöbb nem rendelkezik semmiféle tudással, szekmával. Amelyik meg igen ott is olyan nagy a technológiai szakadék, hogy képtelen áthidalni.

A másik a munkakultúra. Többség nincs hozzászokva a nyugati munkakultúrához. Ahhoz hogy vannak minőségbeli elvárások, hogy ez kapitalista világ ahol mi szolgáltatunk azért hogy vevő ide hozzánk hozza a pénzét. Legtöbb ezt nem ismeri.

És akkor nem beszéltem nyelvi hiányosságokról. Németül, svédül, hollandul egyik sem beszél.

2015. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Menekültkérelmet nyújt be, és nagyjából megkapja ugyanazt, mint Magyarországon.
2015. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
71%
Néhány migránsnak van rokona, pl. Németországban, azok elrendezik valahogy. Akiknek nincs, azok valószínüleg lopni fognak, nekik szerintem mindegy, csak ne legyen háború, mert az elől menekülnek. Én csak a gyermekeket sajnálom, de rengeteget szemetelnek, rongálnak és lassacskán lopkodni is fognak.
2015. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szaporodnak és bűnöznek. Mit csinálnának? :)
2015. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Felveszik a segélyeket, megvernek, kirabolnak és megerőszakolnak embereket. Aztán majd ha elegen lesznek hozzá, és megkapják a parancsot, fellázadnak, átveszik a hatalmat, bevezetik a saríát, és a nem muszlimokat elüldözik vagy kivégzik.
2015. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Megtanitjak a nemeteket a tevelegeltetes tudomanyara es a homok szemezesere. Megmutatjak a nyugatnak, hogy nem kell puccos hazakban elni, eleg tabort verni akarhol. Jo peldat fognak mutatni embersegbol, hogy kell lazadni ha enni adnak.

Van meg mit tanulnunk toluk.

2015. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom azt amit otthon, meg semmit, csak azokat amiket írtak már előttem.
2015. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!