Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekültek miért csak...

A menekültek miért csak felőlünk mennek Németország felé Szerbiából?

Figyelt kérdés

Miért nem mennek Horvátország felé, amerre nincs akkora ellenőrzés? Még a Google is azt hozza ki útvonalnak Belgrád és München között.

Vagy mennek csak ők nem foglalkoznak velük?



2015. szept. 4. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mint a suliban is tanultuk: ket pont kozott a legrovidebb ut az egyenes.
2015. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És gyalog még +200 km is soknak számít. Sajnálom hogy pont beleesünk abba az egyenesbe...
2015. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, én beírtam google mapsbe, a belgrád-münchen útvonalat, és horvátországon keresztül vitt a legrövidebb út....és nekem ránézésre is az tűnik rövidebbnek.

de most közben mondták máshonnan, ahol ezzel foglalkoznak, bevándorlási hivatal, hogy ott félnek a zöld határon, mert még lehetnek taposóaknák...szóval nagyon felkészültek...mindenre gondolnak

2015. szept. 4. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarnak hegyeket akadálynak
2015. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem Belgradbol jonnek. Valahol az Alban partoknal masznak ki a vizbol, mert onnantol egeszen Szerbia eszaki hataraig nagyjabol gondtalanul johetnek (ha addig a partiorseg nem halassza ki oket), hiszen Albaniat, Makedoniat es Szerbiat nem kotelezi a schengeni bla-bla-bla.
2015. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom, hogy nem BelgrádBÓL jönnek, viszont, Belgárd felől....szóval akárhol másznak ki a vízből, délről jönnek és légvonalban Horvátországon keresztül közelebb lenne, de értem én, lehet hegyesebb arra, bár Horvátországnak az a része elég lapos...és a taposóaknák is eléggé visszatartók.
2015. szept. 4. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:

5 ös.:


nem Albániában érnek partot.

Ők tudod törökország, Görögország utvonalon jönnek, és ha a kezedbe vennél egy térképet akkor láthatnád hogy Albánia a balkán nyugati felén van, vagyis nem esik utjukba.

Ugyhogy Földrajzból írj be egy "1" est:-D

2015. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!