Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ha megindulnak...

Szerintetek ha megindulnak gyalog a migransok hamarosan vege lehet ezeknek az allapotoknak?

Figyelt kérdés
Keletiben meg a varos ill. Orszag tobb reszen
2015. szept. 4. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

1, Jönnek még mindig Szerbia felől. Tegnapi nap folyamán több mint 200 embert "fogtak" el.

2, Nem biztos átmehetnek az Osztrák határon.

3, A menekülttáborokban még mindig több ezren vannak.

2015. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen, maradnak meg boven itt, nem hiszem en sem, hogy mindenki gyalog neki vag az utnak a hamuba sult pogacsajaval. Kivancsi vagyok mi lesz osz vegen, telen a fagyban...
2015. szept. 4. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Nem indult el mindenki most sem. A Keletinél sok családos maradt még, ők vagy nem bíznak abban hogy átengedik a határon őket vagy várnak a Németek segítségére.
2015. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mégis mire számítanak? Boldogan elgyalogolnak Bécsig? Az osztrákok meg majd virágkoszorúval várják őket Hegyeahalomnál? Agyrém. Aztán majd nekiállnak bosszankodni, hogy a magyar állam nem fut utánuk az autópályán a jól megérdemelt szendvicsükkel...

A rendőrség nem állíthatja meg őket, szóval elméletileg akár a határig is elmehetnek. Arra leszek kíváncsi, hogy akkor mi lesz?

2015. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra en is nagyon. Meg hogy egyaltalan atengedik oket es hogy megindul-e ennek hatasara a tobbi, ha nem is mindenki... A rendorseg am miert nem avatkozhat kozbe?
2015. szept. 4. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Ausztriában már mentesítő konvojt szerveznek nekik


Mondjuk az érdekes, hogy ha én vinnék menekülteket az embercsempészet lenne ha ők viszik akkor az rendben van.


Na vigyék nyugodtan akkor mi is nyugodtabbak leszünk

2015. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy vasárnap reggel indulna az autós konvoj, addig szerintem odaérnek maguktól is.

Azért nem avatkozhatnak közbe a rendőrök,mert nincs joguk kényszeríteni őket arra, hogy hova menjenek, nem kényszeríthetik őket semmire. Max. megkérhetik őket, hogy menjenek be a táborba, de láthatod, hogy nem működnek együtt. Amíg nem tesznek valamit ami miatt őrizetbe lehet őket venni, addig oda mennek ahová akarnak.

2015. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oke, bocs, lehet, hogy ertetlennek tunok, de akkor ez mitol mas helyzet? Vonatra nem szallhatnak, de gyalog orszagot lephetnek?
2015. szept. 4. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ! :)
2015. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan azért nem mennek mert nem bíznak abban hogy átengedik őket, másik része pedig pihenni akar néhány napot, akik gyalog indultak neki az útnak Szíriából, ők nagyon kimerültek.
2015. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!