Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Olaszországba a maffia...

Ha Olaszországba a maffia csempészi be a menekülteket akkor miért hagyja őket néha randavílozni?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy videót ahol jópár néger menekült szétpusztította egy olasz város látképét. Eddig úgy volt, hogy ahol fizették a védelmipénzt még egy ablakbetörésért is megölte a helyi maffia a rongálót.

A békés menekültekkel/bevándorlókkal nincsen akkora bajom. Ráadásul, ha dolgoznak is. Én még a saját országomban is bűntudatot ébresztek, ha eldobok egy cigicsikket a járdára. Egy idegen országban meg alapvető, hogy a helyiekkel tisztelettel bánjak és ne tegyek tönkre semmit sem.

Egy randavílozást nem nagyon hagyna a helyi maffia főnyleg nem olyat ami a helyiekben hatalmas pánikot kelt.



2015. szept. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kellene újra Mussolini.Na ő tudta, hogy kell kezelni a maffiózókat.
2015. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de eddig az olasz maffiának az volt a taktikája, hogy turisták jöjjenek és a hoteloktól/éttermektől/üzletektől meg elszedte a védelmi pénzt és ellásson mindenkit kábítószerrel
2015. szept. 6. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nincs már koránt sem olyan maffia rendszer, inkább kapcsolat rendszerek vannak.
2015. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól tudom, hogy nem az a klasszikus van már, de attól még létezik az összes jelentősebb család meg minden
2015. szept. 6. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Japánban a yakuzák szedik a védelmi pénzt, és tényleg rendesen védik azoknak a tulajdonát akiktől szedik. Árvízkor, földrengésnél kiküldik az embereiket segíteni, őrizni a házakat betörők ellen. A turistákra is vigyáznak hogy ne rabolják ki őket vagy valami. (Nem mintha annyira szükség lenne rá, elég biztonságos ország) Emellett fegyverben, prostítúcióban, drogokban utaznak. "Néhány évvel ezelőttig létezett egy hallgatólagos megállapodás a jakuzák és a kormány között, miszerint prostitúcióval, szerencsejátékkal, uzsorakamattal foglalkoznak, de a fegyver- és drog kereskedelemben is részt vesznek, cserébe azonban informálják a rendőrséget kisebb bűnöző csoportokról, valamint gondoskodtak arról, hogy a külföldi turisták biztonságban legyenek Japánban." Olaszországban már kevésbé a tisztesség hajtja őket, inkább csak a pénz.
2015. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez alapvető információ volt :)

De eddig sem vagánykodhatott egyik huligán sem olaszba Nemhogy ami mégnagyobb viszhangot kelt. Több tucat menekült

2015. szept. 6. 18:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként Japánt Olaszországgal nem csak a helyi szervezettbűnözéssel felesleges összehasonlítani, mert Japánban él vagy összesen 50 menekült akik talán nem is tudnak egymásról így nem fognak ott randavílozni tömegben.
2015. szept. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!